trip-krainetrip-ukraine-dark

alondra83

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

2 meeldimist
7 postitust
35 kommentaari
 

8 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Meie käisime Krabil (lapsed olid siis 1a10k ja 3a10k). Kuna plaanis oligi pigem puhata ja lihtsalt olla, siis olime Krabiga väga rahul. Ainus miinus oli see, et seal puudusid mänguväljakud lastele - õnneks ühes ranna äärses hotellis oli üks ja vahepeal käisime seal mängimas (nt kui üks vanematest oli massaažis, siis oli hea teisel vanemal seal mänguväljakul olla :)). Meie kuhugi edasi ei trippinud nagu enamus teevad (sest minul on lihtsalt hirm nende paatide osas aga ühe pisikese sõidu tegime siiski :D). Mulle väga meeldis, et Krabil on just need ilusad vaated kaljusaartele (seda vist Phuketi kandis ei näe). 3500.- euriga peaks välja tulema küll, kui rohkem tänavatoitu süüa ja mitte väga palju trippe teha :)! 

Tere! Meie broneerisime kunagi Priceline kaudu. Seal sai valida piirkonna, tärnid ja siis hinnavahemiku...ja kui mõnele hotellile meie pakkumine sobis, siis saimegi hea hinnaga hotelli.

Praegu on Vietnami soodsad piletid. Kuidas teil kogemused on...kas lastega jääb Doha lennujaamas lendude vahe 1h liiga lühikeseks? Kõik lennud ühel piletil. Samuti soovin teada, et kas Vietnami lennujaamas kohapeal saab ikka viisat teha ja kas on väga pikad järjekorrad? Ideaalis läheks muidugi Taisse aga Vietnam on ammu tõmmanud ja nüüd nii soodne hind ka, et võibolla tasub proovida?

Tänud vastamast...lapsed ja mees saaksid seal vast ära siis magatud aga ma ise vast mitte. Pigem siis maksan juurde ja jõuan kiiremini kohale!

Leidsin ühed väga soodsad piletid Phuketile aga see eeldab ühte ööd Dohas. Kas seal lennujaamas on kohti, kus ööbida? P.s. Lastega eelistan muidugi sellist lendu, kus ei pea lennujaamas ööbima aga kui seal on olemas selline koht, kus saab ja hind selline, et tuleb kokkuvõttes soodsam kui otselend, siis uurin maad.

Aitäh väga hea info eest. Lugesin vanematest teemadest, et aasias on siselennud väga soodsad. Missuguse saidi pealt ma neid vaadata saaksin? Air Asia piletid ei olnud sugugi soodsad.

Kui tohib, siis küsin siin teema all ka paar küsimust. Hetkel sooduspakkumises lennupiletid Tallinn-Rijeka-Tallinn - septembri lõpus. Kas sellel ajal on ok väikeste lastega sinna sõita - 11 kuune, 3 aastane, 5 aastane - kas merevesi on soe veel ja pole väga tuuline ja jahe juba? Lennuk maandub Rijeka lennujaamas - kas seal kandis on midagi teha - kuhu kanti majutus võtta? Kas takso sõit on soodne? Sry kui see teema siia ei sobi, kuid loodan, et sobib siiski natuke - ei tahtnud uut hakata tegema (see ka ei ole sobilik). Hea meelega uurin ka vaatamisväärsusi jmt. Aitäh ette!

Tere,

Kasutan teemat ära ja küsin infot telkimiskohtade, kämpingute jmt kohta. Meil on samuti plaanis sõita Horvaatia poole - koos lastega. Kuna täpselt oma tempot ei tea, siis ei tahaks ette ööbimiskohti broneerima hakata. Kas on olemas sellist "äppi" , mis annab jooksvalt infot ööbimiskohtade kohta, mis vastavad meie kriteeriumitele - nt kui meil gps sissse lülitatud, siis ta ise viskab jooksvalt kaardile ka lähedal asuvad ööbimiskohad (enne saame lisada nt, et pesemisvõimalus, laste mänguväljak jmt). (usun, et see läheb teemasse, sest ka matkaautoga on vaja vb "ootamatut" ööbimiskohta ) :) Tänud ette!

Ideaalis jah võiks olla 2 eraldi tuba aga siis kindlasti kas a la sviit v korter 2-3 magamistoaga või kui kaks eraldi tuba siis kõrvuti või vastas - kuna lapsed on väiksed ja vahepeal meie juures ja vahepeal vanaema juures, siis ei taha joosta kuskil ringi. Ma olengi nüüd natuke vaadanud ka 2 erinevat tuba.

Kas keegi on priceline kaudu ka Tais ööbimist otsinud? USAś käies võtsime sealt ööbimise - "paku hind" - ja saime väga soodsa hinnaga head hotellid.

Eestis ma eelistan igal ajal Kaberneemet Piritale - aga siin mugavam autoga liigelda ka :). Tänud infot jagamast -sest mul pole ju nendest piirkondadest mingit aimu ka. Internetist lugedes sain aru, et pigem soovitati Railay piirkonda - aga nii rakse on otsida hotelle, mis asuksid kohe rannas - või enam vähem ranna lähedal. Päris kuhugi ekslema ei tahaks minna . Enamus siin soovitatud bungalowdest ja hotellidest on juba broneeritud :(

Otselend Helsingist läheb Krabile (siin vahepeal reklaamiti neid soodsaid finnmatkat pileteid otselennuga Taisse ja need me ka soetasime). Lendame Taisse esimest korda ja kogemused puuduvad. Ma oleme 6- kesi (vanaema, mina, mees, 14a, 3a ja 1a) - oleme seal 13 päeva ja hotelli eelarve võiks jääda ca 1000.- euro juurde. Hetkel olen vaadanud, et selle hinnaga kahjuks ranna piirkonda midagi kvaliteetset ei saa. Ca 1500.- oleks vist ok aga kardan, et see jääb natuke kalliks.

Tänud vastamast. Kahjuks on see Bungalow juba välja müüdud. Nüüd mõtlengi, et kas tulekski tõesti juba hotell ära broneerida või õnnestub ka kohapeal midagi head leida ja soodsama hinnaga kui netis?

Jälgin ka teemat huviga - meil perega samuti juuli lõpus matkabussiga reis planeeritud :)! Sihiks samuti Itaalia, Prantsusmaa. Kas peaks oma rattad kaasa võtma v on ühistransport ok kämpingutest linnadesse?

Ma olen varem käinud Alpides "suusatamas" ('Val Thoran" ja Kariibidel kitsastel mägiteedel aga ma loomulikult pole siis ise roolis olnud :) - ja seekord usaldan ma ka sellistel teedel kindlasti oma mehe rooli, kellel autojuhtimisstaaži üle 25a ja minul ainult ca 3a :)

Järvevana "tunneliga" saame hakkama :)! Ja õnneks läbi Hollandi siiski sõitma ei hakka :)! Eks peab loomulikult tunnelitega silmitsi seisma aga hetkel otsisin võimalusi, et neid võimalikult vähe oleks (pikki just) ja õnneks seda infot ma siit ka sain :)!

Suur suur aitäh - selle info kohaselt peaksime valima Innsbrucki tee (lisasin siis Innsbrucki marsruuti - ja siis see tee peaks mind juhatama ilusti ilma 7 km tunnelita?)

Lugesin netist, et juulilõpus ja augustialguses ei soovitata läbi tunnelite Itaaliasse siseneda - et võib jääda ummikusse ja olla seal lõksus lausa paar päeva. Kas see vastab tõele?

Kas soovitate tulla sama teed tagasi v kui põikame Nicesse, siis hoopis muud teed tagasi tulla?

Ca 15-20a tagasi käis mu ema tšehhis rahvuspargis, kus oli mäe jalamil spa/termid - kas midagi sellist praegu ka eksisteerib - oskab keegi soovitada?

Ütlen ausalt ära, et mul on meeletu foobia tunnelite ja tõstukite suhtes - kõrgust ei karda - hea meelega valiks võimalikult väheste v siis max 2km tunnelitega tee. Meil pole marsruuti paigas ja aega veel o. Loomaiad tunduvad huvitavad - alpiloomaaed ka :)! Kaelkirjakut tahaks kindlasti kuskil näha :) ja kuskil tahaks ujuda ja päevitada ka