trip-krainetrip-ukraine-dark

vagabund

Rändur, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
14 kommentaari

16 külastatud riiki, 8% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Tere. Minuteada sõidavad sealt bussid ja taksod Ao Nangi. Ma ei mäleta küll hinda, kuid oli olematu summa selle bussisõidu eest. Sõitis ca tund aega. Ma arvan, et kuna need bussid on igal lennul vastas, kui just öösel kohale ei jõua, siis pole vast mõtet Krabis ööbimisele aega raisata. Ao Nangis on ööbimisi iga nurga peal. Ise ööbisime Nopharat Thara rannas (Ao Nangi kõrval) Tip Anda bungalows. Öö oli 550 bahti, kui tingida. Kui on viitsimist, siis võib üheks ööks koha ära võtta ja järgmisel päeaval, vajadusel uus otsida.

Minult ei küsinud keegi 10000 bht väärtuses sularaha, kui piiril viisa tegin.

Eeldatavasti tulevad Tai piletid veebruaris turismimessi ajal. Ise ostsime eelmisel aastal 8990.-

Ise õnnestus Indias käia 17 päeva kulutades kokku kahepeale 28 000 ehk 14 000 nägu. Enamuse aja olime Goas Palolemis. Toidud on mega head, odavad ja probleeme ei tekkinud

Meil läks ca 15 minutit ja juba see käes oligi.

Tänud, mitu bahti oleks mõistlik maksta selle tripi eest ehk kuhu maani tingida.

Sylvia, me olime Palolemi rannas, mis asub lõuna Goas ehk eelviimane rand. Käisime ka põhjas Anjuna rannas, kuid sealt tulime kiiresti tagasi, kuna seal oli liiga palju pilves rahvast. Palolemi plussiks on rohked söögikohad ja palju bungalosid. Mis puutub rannamajakesse, siis see sõltub juba inimesest endast. Mina sellises kohas kindlasti otsustaks rannamajakese kasuks, mis asub ookeanist 30 meetri kaugusel. Majakesi on seal kahte tüüpi, ühes on toalett ning dušš ja teises mitte. Meie omas oli. Lisaks on sul kahene voodi koos moskiitovõrguga, paar riiulit ja tooli, elekter ja tiivik laes. Väljas ukse ees oli võrkkiik. Uks käis tabaga kinni. Samas oli ikkagi palav. Kokkuvõttes oleneb see sinust, Palolemis sa hotelle praktiliselt ei leia. It´s up to you. Löö netti otsingusse Palolem ja vaata pilte, kas sulle meeeldib.

Tere, käisime eelmise aasta aprillis. Oli täiesti päikeselisi päevi ja oli ka õrnalt uduseid päevi. Kuid ega vahet oluliselt olegi, sest väga palav on ikkagi. Palav on ka öösel, rekord temperatuur oli öösel bungalow´s 33 kraadi.Üldiselt oli niiske, pestud riided ei tahtnud kuidagi ära kuivada. Vihma õnnestus korra näha, oli umbes tunni pikkune sabin, mis tundus tol hetkel õnnistusena. Kokkuvõttes, vähem vastupidavatel inimestel võib raske olla, eriti kui toas koditsioneeri ei ole, kuid meie läheks ikkagi ka aprillis tagasi. Aprillis ka veel üks eelis võrreldes jaanuariga, pole sääski. Edu

Rollereid laenutati ilma juhilubateta ja ka ilma igasuguse tagatiseta. Ei kirjutatud ka andmeid ülesse. Tuleks tähele panna, et reg.number oleks kollase ja mustaga, teist värvi numbriga turist sõita ei tohi.

Soovitan võtta rollerid, aprillis maksid 200rs ööpäev ehk 56 kr ööpäev. Kütust müüakse igas putkas.

Kui ma nüüd mööda ei pane, pidite ju Taisse minema novembris.

Õnneks mõjub ärimeeslsus õigekirjale hästi

Kes öelnud on, et ma pileti ostnud olen.