tiramizu

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Värskendan ka veidi teemat .... ehk siis planeerimisjärgus reisi eelarvet koostades tahaks üdini algajatest matkaseltskond teada, et kuidas käib teel olles auto reovee ja wc paagi tühjendus (mis maksab? kui tihti? kas väljaspool kämpingualasid leidub piisavalt kohti?) jne.

Seda tean ma juba ammu, et ma põmmpea olen :))) Aga ma tõesti sain (ja saan siiani) sinu postitusest aru nagu sa vihjaksid sellele, et liiga paljud võitjatest on trip.ee kasutajad.

Kle, ixxx ... sul vist pisuke paranoia? Ma nimelt pole eriti aktiivne trip.ee kasutaja ja ma ei ole siia registreerides avaldanud oma päris nime ega telefoninumbrit (kuhu mulle helistati). Ja veel ... mulle siiski loosiõnn ei naeratanud või unustas Connections Travel mulle seda rõõmsat uudist teatada? =)

Mina sain samuti telefonikõne neilt ja peale seda ka tutvustava e-maili (kusjuures ilma selle loosimise ja võidu jurata). Kodulehte külastades sain niipalju targemaks, et liitumine maksab umbes kolm ja pool tuhat krooni vist ja siis hakkad saama igasuguseid soodsaid pakkumisi. Kodulehelt paraku ei leia infot ühegi reis maksumuse kohta ... et saada umbkaudseltki aimu mõistest "soodne". Mulle meenub, et vist 90ndate alguses müüdi ka mingisugusid puhkuseosakud või midagi taolist, mille soetamisel sai "sümboolse" tasu eest võimaluse/lubaduse igal aastal (ja kuni elupäevade lõpuni?) minna kuhugi soojale maale reisile. Noorem rahvas ehk ei kujuta ettegi, kui eksklusiivne tegevus siis reisimine oli!:) Kui mu mälu mind ei peta, siis ei lõppenud see asi eriti hästi, firma läks mingi aja pärast pankrotti. Aga nüüd sellest Connections'ist rääkides, kindlasti peaks kontrollima selle n.ö. välismaise emafirma tausta (kui kaua tegutsenud jne). Mulle, kel pole siiani olnud mingit erilist kokkupuudet ega ka huvi asjade juriidilise poole vastu, ei ütle ka mõiste ATOL midagi :( Seega ootan huviga lisaifot.