trip-krainetrip-ukraine-dark

Väike Päike

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
11 kommentaari

11 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Kuna me oleme mehega sel korral kahekesti, siis ei näe vajadust autot rentida. Seega teeme rongiseikluse :)

Suur suur tänu info eest. Mul kohe julgem minna. Siiani oleme Münchenis auto rentinud, kuid nüüd otsustasime rongi kasuks. Pole ju mõtet tõesti sel autol nädal aega nukralt parklas seista lasta :).

Tänud trippp, oskad Sa öelda, kas see viimane ots st Jenbach (Zillertalbahn)-Ramsau on nö hinna sees või selle sõidu eest tuleks eraldi pilet osta?

Google mapist on ka mingid peatused näha, kuid kahtlesin, kas on need ikka samad mis Sa lingiga saatsid- nüüd siis veendusin, et Hippachisse saabumiseks tuleb Ramsaus väljuda ja üle jõe kõmpida.

Plaan minna 01.03-08.03.11 Hippachisse ning samuti planeerime Münchenist rongiga kohale jõudmist. Meilgi tekkis samasugune küsimus nagu Eval, et kus ümberistumised toimuvad ning kui keeruline on järgmist rongi leida?

Samuti kui keegi teab mõnd head lehekülge, millel peal rongipeatused, kui selline lehekülg üldse eksisteerib, siis palun jagage seda ka meiega.

Tänud ette :)

Nu vot, seda minagi. Kui ma ikka sellele pihta ei saa (mida valesti teen) pöördun suure abipalvega Sinu poole ;)

Kuidas te küll selliseid hindasid saate? Proovisin skyscanneri kaudu tuli Riia-Bremen-Palma-Bremen-Riia kogumaksumuseks natuke alla 2000 krooni. Pakuti Ryanairi lende. Läksin siis antud reisi Ryanairi broneerima, kui ainuüksi Riia-Bremen (samadel kuupäevadel, sama reis) maksis rohkem, kui edasi-tagasi kokku? Proovisin ka Läbi Frankfurdi nagu Kats22 soovitab, kuid need hinnad tulid 25 000 krooni (ps planeerin reisi 4-le) ? Ulme :) Kas ma teen midagi valesti?

Paljudes ilusates peatumiskohtades oli ikka ööbimise keelamise märgid. Meie ööbisime nii magede orgudes, fjordide kallastel, kõrgetes mägedes jne olevates kämpingutes. Kämpingute hinnad on nii 380-800 NOK-i- muidugi võib leida ka kallimaid, kuid meie maksimum hinnaks ühe öö eeks oli 800 NOK-i

Saabusin just paar päeva tagasi Norrast. Reisijuhiks hea kaaslane "TomTomi" Jüri :). Tänu Jüri häälkäsklustele sujus me reis suurepäraselt :). Kui sisestada TomTommi maršruudi, siis TomTom pakub ise varianti- et antud maršruut sisaldab tasulisi teid, kas väldin? Ühel korral me siis vältisime ning tasuks selle eest saime kohutava teelõigu osaliseks, kus maksimumkiiruseks oli meil 20 km/h :). Soovitukseks veel Norras TomTomi kasutajatele: kui sisestate maršruudi ning kaardi pealt näete, et lühem tee on märgitud tavalise tee tähisena, siis soovitan TomTommi seadistada käsitsi mööda suuremaid teid- noh selles mõttes, et lisad maršruudi vahepunktiks suurema tee peal oleva linnakese vms- muidu põrutab TomTom mööda kõige otsemat teed ja otsemad teed ei pruugi olla alti just kõige paremad teed :) Pärast seda me enam ei vältinud maksulisi teid ning tasutakse tõesti auto pealt, mitte aga autos viibivate isikute pealt. Paljud tasulised teelõigud olid küll märgistatud, kuid automaadid ning putkad suletud- ehk siis TomTom oleks meile näidanud tasulist teed, me oleks teinud jubeda tiiru, kuid põhjust poleks olnudki :)

Soovitan ka eelmisel päeval lähemala sõita, sest kaljunuki otsa ronimiseks kulub ikka päris palju aega (keskmiselt 4-5 tunid üles-alla pluss seal olemise aeg) meil läks väga kiire tempoga üles nii tund ja 20 minutit, kohal olime ligi 30 minutit ja alla tulime rekordkiirusega tund ja 5 minutit :) Meie lähenesime Perkestolenile Geilo kaudu, päev varem sõitsime Satvangeri ja sealt hommikul Perkestolenile.

Soovitan ka eelmisel päeval lähemala sõita, sest kaljunuki otsa ronimiseks kulub ikka päris palju aega (keskmiselt 4-5 tunid üles-alla pluss seal olemise aeg) meil läks väga kiire tempoga üles nii tund ja 20 minutit, kohal olime ligi 30 minutit ja alla tulime rekordkiirusega tund ja 5 minutit :) Meie lähenesime Perkestolenile Gilo kaudu, päev varem sõitsime Satvangeri ja sealt hommikul Perkestolenile.