serenity04

Rändur, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
30 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

15 külastatud riiki, 8% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

To kerit. Mis lennufirmaga lennud on?

Kas tööviisa saamine on kuidagi seotud Working Holiday viisaga. St kui on olnud eelnevalt Working Holiday viisa, mille jooksul ei saanud töötada kolme kuud, siis kas seda tööviisa andmise puhul arvestatakse?

Minul selline küsimus, et mul on praegu kehtiv Working Holiday viisa. Viibisin Austraalias 2 nädalat. Kauem ei saanud viibida, kuna plaanid muutusid. Ja plaanid muutusid nii palju, et aasta jooksul sinna tagasi ei jõua aga tahaksin taodelda uueks aastaks uut Working Holiday viisat. Kui ranged nad on selle suhtes, et ma pole 3 kuud Austraalias töötanud? On kellelgi kogemusi? Aitäh.

Kui ESTAt täitsin, märkisin sinna eelmis hotelli aadressi. Siis aga leidsin odavama hotelli ja tühistasin eelmise broneeringu. Kas peaksin ESTA uuesti täitma või see ei tohiks probleemi tekitada?

Selline küsimus veel, et kas on mõtekas võtta just Sightseeing tour või omal käel linna uurida. Meil samamoodi väga põgus viibimine New Yorgis (2päeva).

Räägi, millal minek ja mis hotellis peatud.

Meie reisiplaan on järgmine: 12.03-15.03 New York 15.03-17.03 Wasington 17.03-21.03 Miami Kes veel samal ajal reisimas?

Seal pidid jah riided odavamad olema kui meil. Kui midagi maha jääb, saad osta. Aga söök pidi vist umbes 1,5 korda kallim olema kui Eestis. Kuigi portsud pidid ikka väga suured olema.

Positiivene on aga see, et AA lubab võtta pardale 2 ühikut pagasit, mis võib kokku olla kuni 18 kg. Kuigi jah, EA ja BA lendudel pole see lubatud. Hambapasta ostad Ameerikast kohapealt... Meil ka plaan ikka vaid käsipagasile panustada, kuid pole veel päris täpselt läbi mõlenud, mis selle tõttu maha jääb.

Egas midagi. Tuleb lihtsalt vaadata, kuidas asi kulgeb. Tühistada neid pileteid ei saa(non-refundable). Teine kord tuleb siis Air Balticuga ettevaatlikum olla. Ja tõesti oleme isegi Air Balticu lennul pagasit oodanud mingi 1,5 tundi. Tookord oli muidugi tegu mingite loomade transportimisega. Aga see, et koju Tartusse jõuab kella kella 1 asemel öösel kell 10 õhtul oli ikka ahvatlev küll. Eriti veel, kui meie lend on pühapäeval ja järgmine päev peab paraku veel tööle ka jõudma.

Kusjuures mina suhtlesin ka nii Eesti osakonnaga kui ka lätlastega. Ja mitte miski ei kaitse mind. Isegi tehtud reisikindlustus.

Ostisn online pileti. Lenndu tõsteti 20 minutit ettepoole ehk siis ~1,5 tunnist kahe lennu vahelisest ajast sai 1 tund ja 5 minutit (45 minutit enne lendu peab olema check-in tehtud). Reisikorraldaja kaudu ostsin American Airlinesi pileti kuni Stockholmini. Stocholmist Riiga pileti ostsin ilma reisikorraldajata...

Air Balticuga läbi rääkida ei andnud...Ja pileti muutmine läheb kallimaks, kui piletid üldse olid. Praegu on meil vaid kaks varianti, mida olen suutnud välja mõelda: 1)vaadata, kuidas kulgeb ja kui juhtub, et peaks maha jääma siis tuleb osta uus pilet (mis tuleb odavam, kui muutmine). 2) Stockholmi lend on American Airlinesiga, mis lubab käsipagasit kuni 18 kg. Ehk õnnestub kogu pagas võtta pardale ja ehk siis 25 minutiga jõuab end sisse registreerida. Või tundub see ulmeline? Meid on kokku neli ja igale inimesele on lubatud 2 ühikut pagasit kaaluga kuni 18 kg.

Milla minek on? Ise ka märtsi keskel Miamis.

Ka meie lähme märtsis. Meil tiba kallim hotell, kuid usun, et ka korralik. Ööbime Hotel 17. 520$ 4 inimest 3 ööd.

Meie läheme märtsi keskel ja reisikontsuldant ütles, et viisat pole väga vara mõtet teha ja saatkond ka ei taha seda.

Tahaks ka seda blogi lugeda. Mis aadress on?

to lonni2 Kui kallis siis air balticuga stoki minek on?

Tere Ka reisija. Nüüdseks sul vast juba NYC käidud. Muljeta siis, mis hotelli kasuks sa otsustasid ja kuidas oli...