Viimased kommentaarid

käisin eelmise aasta märtsis, väga tore oli. lastega peresid nägime palju.. joogid-suupisted on tegelikult enam-vähem mõistliku hinnaga, kallimad kui kodus kindlasti. kui minna mäe otsas asuvasse kohvikusse "Vuorikahvio", siis näiteks hetkel neil bufeelõuna 12 € - koduleht on www.himosmajoitus.fi/en/vuorikahvio.

kui midagi soovitada, siis võibolla hoopis teha termosega kohv/tee juba mäele kaasa või osta kohalikust poest mingi muu jook - sedasi tegime ise ja väga rahul. mäest alla tulemisele üle paari minuti ei läinud, nii et kas mäe otsas istudes või all midagi süüa-juua - nii ei peagi ilmtingimata seal kohvisabas seisma.

Ilmselt parimad kohad juba tegelikult ära broneeritud kui veel jaanuaris kohti üldse on. Ise vaatasin juuli lõpus Austriat ja Zell am See piirkonda - seal mõnusaid laskumisi nii lauatajatele kui ka mäesuusatajatele :)

Hinnatase kindlasti Austrias tunduvalt soodsam ja inimesed räägivad tavaliselt peale saksa keele ka inglise keelt. Kõige paremad kohad ja hinnad saab siis kui reisipakett ise kokku panna, info internetis kõik olemas. Mina leidsin näiteks väga mõnusa apartmendi nädalaks tõeliselt soodsa hinnaga - minul tuli reisi eelarve (mööda maad minnes) seltskonnaga sinna ja tagasi koos söömiste, ööbimise mäemaksude ning taskurahaga 14 tuh nägu / 9 päeva, millest 5 päeva ööbimist kohapeal :) Kui ei ole viitsimist ise otsida ja vaadata, siis muidugi Estravel jt reisikorraldajad pakuvad ilmselt piisavalt palju erinevaid suusapakette igale maitsele :P

Elukaaslane käis Zell am See-s peaaegu 2a tagasi, lauatajatele soovitan vaadata kommentaarid nõlva kohta üle, sest mõnes kohas tuli sõna otseses mõttes läbi metsa pugeda, kus suuskadega näiteks palju mõnusam alla tulla.. Mäed Austrias piisavalt kõrged ja afterski väga lõbus!

Vabandan, tuli pikk jutt, aga loodetavasti abiks otsustamisel!