Eux

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

3 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Kui soov püramiide kaema minna, oleks mõistlik võtta Sharmi reis, sealt ju bussiga loksumist poole vähem. Omast kogemusest tean, et isegi Sharmist minnes on seda bussis loksumist liiast, mis siis veel Hurghadast rääkida. Kui aga soov luksori ja kuningate oruga tutvust teha, sobib jällegi Hurghada paremini. Eriti soovitan seda kaaluda kui reisite koos lastega, nemad ei kannata seda bussisõitu küll välja.

Ka minu esimene proovisukeldumine oli Sharmis ja valisin eestlasest instruktori, sest ei olnud oma keeleoskuses nii kindel, et kohalikega seda proovida. Nüüd, litsentsi omanikuna julgen ka kohalikke klubisi kasutada, sest tunnen end vee all nagu kodus ja vahet pole, kes seal ees ujub. Kui arvad, et su keeleoskus on piisav aru saamaks, mida sulle instrueerimisel räägitakse, pole probleemi kellega minna kui aga keelt piisavalt ei oska, on kindlam valida eestikeelne juhendamine. Ise pole Sharmis kohalikega vee all käinud, küll aga mitmeid kordi Hurghadas ja ei mingeid probleeme. Muidugi on eestlastel hind tunduvalt kõrgem (kui ma ei eksi, oli see 60 EUR'i ja kohalikel 40 ringis) kui kohalikel klubidel, aga minu esmane kokkupuude sukeldumisega tasus seda siiski ära, sest palju on sellist, millest ma võõrkeeles poleks aru saanud. Head reisi sulle ja meeldejäävaid elamusi veealuse ilu avastamisel.

To:missprill. Oleksid ehk nii kena ja mainiksid seda kah, millisest klubist jutt käib. Usun, et on ka palju teisi, kes hea meelega läheksid hästi korraldatud ja odavale sukeldumisreisile. Tänud juba ette. PS.Sorry! Nüüd alles nägin kommi aastaarvu, aga vastus on ikka oodatud.