HullAin

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
18 kommentaari
 

9 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

3 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

@vanaema
Sai käidud Mallorcal kevadel ja Riiast läbi Belgia Ryanairiga. Transfeere polnud, aga selle asemel sai rendi auto võetud. Hotelli Bookisin ise. Ses suhtes, niipalju kui ma vaadanud olen, siis ega siit Tallinnast väga kuhugi ei saagi liinilennuga mõistliku hinnaga. Riiast Ryanairiga oli veits paremaid variante, aga seal on vaja jah natuke kombineerida, sest päris otse ikka eriti kuhugi ei saa.

Ja Belgias jah oli vaja erinevatest lennujaamadest liikuda. Kuna mul sõbrad elavad seal, siis muidugi sain nende abiga liikuda seal ja kuna eesmaärk oli ka nendel külas käia Belgias siis olin tagasi tulles mõned päevad nende juures, mis muidugi andis mulle ka võimaluse lennupiletitega natuke rohkem mängida ja paremat hinda vaadata.
Aga isegi, kui seal kedagi ees poleks olnud oleks ikka soodsam olnud, kui pakett. Küll ilmselt mitte enam nii suure vahega. Kogemuse mõttes muidugi päris huvitav, erinevalt tšarterist, mis üldjuhul läheb otse sihtpunkti. Ja kuna lapsed olid ka kaasas, siis isegi selline mitmes etapis lendamine oli päris hea, täpselt parajad sutsakad ühest punktist teise. Miinusena muidugi turvakontroll lastega, aga see polnud ka ülemõistuse keeruline.
Eks see ongi nii ja naa, mul pole pakettide vastu ka midagi, kui selle mõistliku hinnaga kätte saab :)

Paketi reisiga saab samamoodi vabalt ringi liikuda, keegi seda ei keela ju. Ise käisin paketiga Lanzarotel, aga samas sai omal käel bookitud ööbimine ja käidud ka kõrval saarel Fuerteventural. Pakett reisiga on selles suhtes jah hea, et lennud ja transfeerid on kõik ära korraldatud. Omal käel käies nüüd viimane kord, siis oligi nii, et lennujuhtude streigi tõttu pidin ise ühed piletid ümber muutma ja sealt tuli kohe väike lisakulu. Kindlustus seda ka paraku ei katnud, aga see pigem oma viga, oleks pidanud vähe hoolikamalt uurima mida pakutakse ja võibolla teise kindlustusseltsi valima, kuigi nagu ma aru saan siis üldjuhul nad keegi streigi puhul väga maksta ei taha midagi. Samas isegi kui kõik kokku lüüa, siis sain nelja inimese pealt ikkagi ise orgunnides ca. 50% soodsamalt, kui samal ajal paketi reisiga minnes oleks pidanud minema. Igal asjal omad plussid ja miinused.

Äkki sa tahaksid rääkida, kuidas sa kaatriga sõitma said. Ma lähen 12.12 uuesti Tenerifele. Tahaksin ka valu vaatama minna. Käisime selle aasta veebruaris Tenerifel ja ka La Gomera saarel, kust tagasi tulles nägime delfiine, aga vaalu ma näinud pole.
Kas keegi teine on võtnud merereisi kohaliku käest? Palun infot. Ma ei taha horizoni konsultandi käest ekskursioone võtta, sest see on tavaliselt kallim, kui kuskilt mujalt ostes. Näiteks Loro Pargi pilet oli peaaegu 10 euri odavam (ostsime selle turismi info punktist).
Veeruaris seal olles ei sanud me ka Teide tippu, kuna seal oli torm - tuul 65 km/h - kas keegi teab, kuidas seal detdembri alguses ilm on?

Tänan

Neid rohtusi kaasa vaja tassida? Ma läksin veebruaris ka täiesti tõbisena sinna. Seal oli kuurortis apteek olemas, kust rohtusi osta saab. Ma usun, et neid seal vast rohkemgi, kui üks. Ja kurgu tabletid võtsin küll lennukisse käsipagasiga kaasa nende kohta ei öelnud keegi midagi.
Pealegi, kõige parem ravim on päike.

Vähe kahtlane see värk. Meie reisiesindaja igatahes hoiatas meid eelmine kord, et seal müüakse võlts kaupa. On küll väliselt nagu päris Sony ja Philips jne. tooted, aga tegelikult ei ole õige kaup. Ja neid kohti, kus sellist saasta müüakse on seal jalaga segada. Samas võibolla mõni kohapeal elavatest eestlastest teab ka mõnda sellist kohta, kus kindel värk.

Gümari püramiidid on küll viimane koht, kuhu minna tasuks...seal on nii jama, eriti veel sellise piletihinna kohta.

Kirjuta Horizonile, et sa tahad saare suuremasse kuurorti Playa de Las Americas. Nende teine pakutav kuurort Los Gigantes on natukene jamam. Nad kindlasti püüavad arvestada sinu soovidega

Trip.ee soovitab: laused ja nimed algavad suure algustähega!

Tegelikult seal ei ole nii külm. Käisin veebruaris ning meil oli iga päeva umbes 27 kraadi, kuigi ilmaprognoos näitas teisiti ( 21 max). Lähen uuesti detsembri alguses, siis on seal veel soojem. Ära selle pärast muretse, et seal külm on.

Ilm peaks seal väga ilus olema. Päikene paistab ja õues on soe. Eelkõige võta kaasa õhukesi, lühikesi riideid, sest muidu on palav, aga õhtul on jahedam. Kui sul ei ole sööke-jooke paketi sees, siis võta kaasa nõudepesuvahend ja nustik, sest muidu pead rasvastest nõudest sööma. Sellest kõigest räägib sulle ka resikonsultant infotunnis, mis toimub järgmisel päeval, kui oled saarele jõudnud. Kui sul on raha palju ja oled laisk, siis osta kõik bussiekskursioonid reisikorraldaja käest, aga kui sul on ikka raha palju ja nii laisk pole, siis võta rendiauto ja sõida ise saarel ringi. Viimane variant on parem nendele inimestele, kes tahavad rohkem näha. Piisab 3-4 päevasest autorendist. Merereisi ekskursioon on ainukene, mida sa võiksid reisikonsultandi käest osta, palmitospark (loomaaed)ka. Käi kõikides poodides, midagi ikka leiad.

Las Piramideses ja seal oli igatahes selline äge telekas, millel oli mündiautomaat küljes. Kui tahtsid telekat vaadata, siis pidi euromünte sisse loopima. Ja 1 euri eest vist sai mingi pool tundi telekat vaadata.

selles samas Las Piramidese hotellis. Sai isegi seif võetud ja öösel asjad sinna visatud enamasti. Aga nii mõnigi päev olid asjad toas ripakil ja ise olime väljas. Ja öösel olid ka vahel kaamerad ja asjad laadimas. Ja ptui-ptui-ptui jäi kõik alles. Aga eks erand kinnitab reeglit. Võibolla vedas meil lihtsalt. Mind häirisid seal hoopis lärmavad inglased :D Aga seif ja kindlustus muidugi tasuks alati võtta. :)

http://www.horizontravel.ee/web/?event=Show_hotel&page_id=56&hotel_id=280

Seal on ju kirjas enam vähem kõik. Playa de Las Americase keskusest ca. 5 km. Muidu ilus kant ;)

minek ja sain ka vautšerid peale 100% tasumist, HT büroost kätte.
Selliste küsimustega võiks ikkagi reisibüroo poole pöörduda, mitte foorumis jahuda.

Mina läksin kohe suvejopega. Kuna autoga saab niikuinii lennujaama ukseette kohe, siis selleks väikseks jupiks, mis õues vaja käia pole küll mõtet talvejopet selga ajada. Ja tagasitulles võeti talvejoped kaasa, kui autoga vastu tuldi. Ja nii ta läks...ja läheb nii ka sel aastal :D

Gran Canarial sai küll Horizon Travelilt võetud. Ja peab ütlema et päris hea oli...sõitsime mööda rannikut, 4 tundi vist oli. Viidi mingisse laguuni moodi kohta, kus sai siis ujuda ja mootorpaadi taga banaaniga sõita. Skuutriga sai ka sõita ja paadi taga langevarjuga, aga see kõik oli oma rahast. Süüa ja juua sai ka natukene. Ja päikest sai ka palju :D

Me kokkasime ise eelmine aasta. Toidu hinnad seal enam vähem samad nagu meil siin. Paar korda sai väljas ka söömas käidud. Aga kumb variant see nüüd odavam on seda ma arvutada ei viitsi :D
Ma kaldun arvama, et ise tehes vast saab sutsu odavamalt, aga eks see ole maitse asi...mugavus maksab ka midagi :)
Ja see 2* apartment kus sai viibitud oli ka täitsa ok. Siinkohal muidugi tasub ära märkida, et ega ma seal rohkem ei viibinud eriti, kui magamas sai käidud...seega erilist luksust oodata vb ei tasu...aga igati viisakas ja kõik vajalik olemas.

mina käisin eelmisel aastal jaanuaris seal, siis oli ikka päris soe 25 ja peale, aga reisijuht muidugi ütles ka, et kevad oli paar nädalat varem saabunud :) vedas ilmaga too kord, ühelgi päeval ei sadanud ka :) ja nüüd 22 veebruar jälle minek :P

võeti poes kunagi topelt, siis piisas ühest kõnest panka ja tehti kohe asi korda. See oli siis hansapank.