Helku

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari
 

8 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Olen eelkommenteerijaga nõus, et päris põhjas on hea mägironijatel tegutseda. Ise plaan see ette võtta.

http://www.visitscottishborders.com/ - see sait tutvustab maalilist Bordersi piirkonda ja ilus asi veel on Kelso linnas asuv Floors Castle` loss tohutu suure aiaga. Selle leiab: http://www.roxburghe.net/floors_castle_grounds_and_gardens/.

Minek on kolme nelja inimesega aga võib-olla augusti kuuks suureneb seltskond veelgi..oleme isegi mõelnud Hispaania peale aga kuna aega seekord kõigest 2 nädalat, siis sinna kindlasti ei jõua..

Tervitused,

meil plaan minna augusti lõpus (2 viimast nädalat)tsikliga. Plaan on läbida Läti, Leedu, Poola ja jõuda Tšehhini..kui hästi läheb siis sealt edasigi..aga plaan võib ka muutuda ja ehk suundume hoopis Rumeenia poole. Tavaliselt tulevadki viimasel minutil mõtted, see on üks osa põnevast reisist.

Tere Mudamutt,

elasin 2 aastat tagasi Šotimaal 2 kuud. Selle aja sees nii Edinburghi linnas kui ka maalilises Bordersis mägede vahel kaugel linnakärast. Edinburghi soovitan kindlasti külastada, sest võrreldes nt Londoniga, on tegemist tõelise ajaloo linnaga. Samuti on võimalik kohe linnast matkama minna, kus avaneb kõrgelt mäelt fantastiline vaade merele ja Edinburghi linnale. Kuigi tegemist ei ole kõige odavama linnaga, siis tasub seda kaeda - senimaani kõige ilusam linn, mida nähtud..lommulikult kui ei otsi just pilvelõhkujaid, kuid kõikjal levib seal ajalooline hõng. Bordersi piirkond on varustatud mitmete matkaradadega, mis muidugi kõik viivad välja mägede tippudesse. Ükskõik kuhu väikelinna suundud, kõikjal on vähemasti üks kirik, kabel, loss vms ning enamasti tegu väga suursuguste ehitistega.

Head Šoti reisi! Mõtlen ise kindlasti sinna tagasi minna..PS: Muideks kohalikud soovitasid minna põhja poole, kuna seal ilusad kaljud ja metsikum loodus..

Helen