Eestlane Phuketilt

Rändur, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
8 kommentaari

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

13 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Hei! Ise hetkel Taimaal, Phuketil. Kui küsimusi tekib siis küsige julgelt. Ja kui reisite siia kanti, siis kirjutage kindlasti :) Päikest! 

Tere, Kas oskab keegi infot jagada Guadelupe kohta? Ei leia väga palju infot selle saare kohta. Kas lihtsalt puhkuse reisiks on sobiv koht?
Milline on hinnatase? Kas kohalikud on sõbralikud? Kus oleks mõistliku hinnaga ööbimine? Ja kas seal on ka mingeid vaatamisväärsuseid? Tänud ette :)

Tere Kroks, Millises bungalows te ööbite? koos hommikumuna ja teega 7 eur kahene tuba.. Kas on mingi kodukas? Viskaks ka pilgu peale. Plaanis jaanuaris ka külastada Gili saari :)

Tänud!

Tere, Väga lahe mõte minna aasiasse trippima. Mul omal ka plaanis umbes sellel ajal Taisse või siis kuskile aasiasse trippima minna. Tais olen käinud korduvalt, aga ainult Pattayas ja mõned saared..
Ammu on olnud soov natuke rohkem ringi vaadata Tais. Seal väga palju ilusaid ja põnevaid kohtasi kuhu minna ja mida vaadata. Kuna tuttavad elavad Tais siis saaks väga palju kasulikku infot kõige kohta, mis puudutab seal reisimist ja olemist.

Natuke minust :) Olen hea reisikaaslane, rõõmus, positiivne ja hea tiimikaaslane kellega reisida. Kuna olen aasias korduvalt käinud siis oskan ka soovitada väga hea hinnaga lennupileteid ja muid trantspordi vahendeid. Naukene oskan Tais suhelda kohalikus keeles ja pole veel kordagi jänni jäänud kui miskit vaja seal on :)

Igatahes kui huvi on siis ootan tagasisidet :) Päikest Janek

kui Pattayas seiklete siis andke teada :) Ise elan hetkel Pattayas ja oleks tore Eestlasi siin kohata..