trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Vaatan, et olete Livinstonis isegi vist samas bungalows ööbinud kui meie ja Rio Dulce vaated ning paadis mängivad neegripoisid on ka väga tuttavad :) Olime Livngstonis 28.01-01.02. Kahjuks pole enda pilte veel üles jõudnud panna. Kas sattusite ka linna keskel asuvasse Bahia Azuli restorani? Sealne omanik oli meie kohaliku sõbra lapsepõlvesõber ning tänu temale saime maitstud ka kohaliku joogi giffiti- rummi ürtidega. Ühe pildil oleva palmi otsa sai ronida proovitud ja... tahan juba tagasi.

Liisike-Piisike, kahjuks siis enam Cancunis ei ole, sõidame suht kohe edasi, võibolla pool päeva lesime 21.01 rannas, kui ilma on.

To Marrgit: vana hea EasyJet aitab ikka hädast välja, nii minnes ja tagasitulles veedame ka öö Londonis tuttavate juures ja peame ka lennujaama vahetama, aga see-eest on vähemalt ligi 20 tundi lendude vahel, kui miskit juhtuma peax. Tallinn-Cancun-Tallinn kokku 8200 inimene.

Hiljuti broneerisin siis tuli, jah,täpitähed ära jätta ning eesti asemele võtta "Other". Pärast saad täpse aadressi kirja panna. Krediitkaarti vist proovisin mitut, idee järgi peaks võtma Visa Electroni, aga lõpuks tuli ikka krediitkaarti kasutama ning natuke kaarditasu maksta.

Piletid tulid ka ilusti kohale 1,5 nädalaga.

Võtsime eelmine aasta Guatemalas käies Lariami. Minul erilisi kõrvalnähte ei esinenud, aga kaaslasel tegid küll olemise vahepeal rõvedaks. Seekord sinnakanti minnes jätaks heameelega malaariarohud üldse ära. Guatemala: malaria risk in areas below 1500 metres. There is a higher risk in the northern and western regions of Alta Verapaz, Baja Verapaz, Peten and San Marcos. Mexico: malaria risk throughout the year in rural areas along the west coast and in the south of the country not regularly visited by tourists. jne. http://www.traveldoctor.co.uk/samerica.htm#1sta

Merimetsas arvas arst eelminegi kord, et otsest ohtu ei ole, aga igaks juhuks ikkagi võib. Muud kaitsesüstid on tehtud.
PS: Tartu kohta ei oska kommenteerida, aga Merimetsas on küll toredad arstid...vaatamata oma N.Liidu aegsetele kaartidele.

Meie ka 20.jaanuar läbi Londoni Cancuni- lennukis vist näeme siis :)