Viimased kommentaarid

Pärisin ka eelmise aasta lõpus viisavabaduse kohta viidates 08.12.2008 pressiteatele, millest võis lugeda peatselt saabuvast viisavabadusest (viide http://www.vm.ee/est/kat_42/10440.html?arhiiv_kuup=kuup_2008_12) 22. detsembril 2008.a. toimus Rio de Janeiros toimusid läbirääkimisted, kuid viisavabaduseni siiski ei jõutud.

Sain sellise vastuse välisministeeriumist:

Usun, et kui loete mainitud pressiteadet tähelepanelikult, siis märkate, et minister ei kinnita viisavabaduse saabumist, vaid avaldab lootust, et vastab lepe EL ja Brasiilia vahel on võimalik sõlmida võimalikult kiiresti. Näiteks 22.detsembri 2008 toimunud tippkohtumise ajal. Samas eeldab kokkuleppele jõudmine mõlema poole valmisolekut ning tuleb paraku nentida, et Brasiilia pool pool seda toimunud kohumisel ei väljendanud.

Dialoog viisavabaduslepingu osas Brasiiliaga jätkub. Kuivõrd EL asutamislepingu art 61 ja 62 kohaselt on viisapoliitika EL pädevuses, tegutseb Eesti aktiivselt EL struktuurides Euroopa Komisjoni positsiooni väljatöötamisel viisavabaduslepingu sõlmimiseks Brasiiliaga peetavate läbirääkimisteks.

ostsin ka paraja portsu juba ära, vist ostan veel ja panen "PAYME" ka :)

Kust kohast te selle promo koodi leidsite, kas rohkem alla ei saa?

nyyd siis piletid ostetud ja minek, condoril oli pakkumine san jose´sse ja alustan sealt ja siis liigun mingi aja pärast panamasse. tänane tore uudis oli see, et ühtegi eesti operaatorit pole seal. emt on panamas, aga vähe sellest kasu.

sellise jutu peale tahaks küll aint lennukiga minna :)

aitähh lingi eest. see executive buss sõidab mingi 15 tundi, sain ma õigesti aru? ei tea miks nii kaua?