roosi2

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
2 postitust
8 kommentaari
 

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Soovitan minna nt. Plitvichka loodusparki., mis asub mägedes...Super elamuse saate.... Fotod netis ka igal pool olemas sellest looduspargist :)

Rein Reinholdile....Muhvigi ...Me rentisime www.rentalcars.com kaudu Barcelonas auto lennujaamast, kus oli ka kirjas, et kõik kiirteemaksud.... Noh, ja kui jõudsime kiirteele, ei lasknud meid keegi sealt läbi...Ikka pidime topelt plekkima, kuigi meil oli paber käes, kus kõik kirjas...Vot siis...Ja Barcas ei ole me tänini nt.deposiiti( 300e) Budget rendifirmalt tagasi saanud, kuigi asjaga tegeleb siiani rentalcars (2 kuud hiljem) Ja meil oli ka koha pealt ostetud full CDW superkasko.... Auto oli tagastamisel puhas, ilma igasuguste kriimudeta, õigeaegselt paigal, paak täis....ja vot, mis petukas.Nii et ei saa nt. Barcas kyll Budgetit ja Avist(koostöö parnter seal) usaldada.

Tänud vastamast, kes teadjamad. :D...Ma lähen esimest korda Euroopasse ilma autota, sellepärast kysingi. Alati olen sõitnud siis Eestist juba autoga ja kõik paigad läbi käinud...Vot , Prahas pole veel käinud, kuigi Tšehhist läbi sõitnud. :)

Barcelonas pead eriti ettevaatlik olema...Taskuvargaid kõik kohad täis...Mu tytrel varastati esimesel päeval kohe rahakott ära :( Parim viis on linnaga tutvuda ostes 2 päeva pileti linnaekskursiooni bussile....Nii saime kõik kohad läbi käidud ja nähtud.Mis meeldis...läksime bussist maha....kolasime ringi ja sõitsime teise ekskursiooni bussiga järgmisse kohta...Pilet kehtib kõigile bussidele.Yhel päeval tegime yhe ringi ja teisel päeval teise ringi... Lisaks on kõik kohad linnas jalgratta laenutuspunkte täis.Meie neid ei kasutanud, aga muidu paned myndi sisse, võtad ratta ja võid hiljem kuhu iganes selle jätta.Jalgrataste kogujad lähevad ja korjavad ise kõik kokku ja viivad vastavasse punkti tagasi.Neid kollase täisrattaga rattaid on kõik kohad täis. Super ilus linn...On, mida vaadata!!

Head reisi!

Finnair 494...jaanuari pakkumised... :)

Reisikorraldajat me ei saa vahetada, sest see minu väimehe sõber, kuid jah...inglisekeelt kõnelev... :D

To Johanna: Meil plaan siis 22 veebr.-8 märts Goa-Karela...sõbsiga kahekesi...aga oh häda...me ei oska inglise keelt!! Kas seal oleks keegi, kes teeks selle kahenädalase tripi kaasa, kes oskaks eesti või soome või venekeelt, et tõlkida.?...Reisisaatja ja korraldaja sealpoolne on meil olemas...kuid see inglisekeelne ja siinne inglisekeelt oskav inimene kahjuks ei saa kaasa tulla :(( Vastuse võib ka mulle f.booki postkasti saata... ja võib ka siia postitada....Tänud.