trip-krainetrip-ukraine-dark

dulcinea

Reisisell, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
 

11 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

1.Sri Lanka - mälestused sellest maast kui paradiisist, võrratud inimesed, võrratu lokkav loodus, võrratu loomarikkus vabas looduses ja pealegi seeaeg kui mina käisin, siis põhja poole ei saanud, nüüd minu teada saab. Rohkem kuhugi tagasi ei läheks - ikka ainult edasi:)

Iisrael, kuna selle riigi tempel ei meeldi mõnele teisele riigile, pealegi on maailmas palju teisigi huvitavaid kohti:)

tore kuulda julgustavaid sõnu ja suisa kiitust selle firma kohta:) Kusjuures me oleme siis jaanuaris-veebruaris ju reisikaaslased:) (vaata minu esimest postitust)

to tripp Albioni kohta pole ma küsinudki, tean ise ka, et see väga tugev, tuntud ja edukas reisifirma:)

No mina ka uurisin krediidiinfost ja igalt poolt kus võimalik, kusjuures midagi kahtlast või taunimisväärset pole leidnud. Muide, võtsin kuulda ka Shreki ja küsisingi Albioni Reisedest:) Väga lahke inimene vastas, et tema ka suuremat ei tea sellest firmast, aga on näinud reklaame mitme aasta jooksul (netis ilmselt) ja et mäletab, et mingi paar aastat tagasi sattus ta kuskil reisil olles kokku selle firma reisiga... nii et arvas, et siiski toimiv firma on, igal juhul midagi halba polnud temagi kuulnud. Vot. Ajan siis asja edasi ja maksan broneeringu ära ja reisikindlustuse koos reisitõrkega teen ka kohe, mis siis ikka hullu saab juhtuda:) Aga see küll müstiline, kuidas keegi seda firmat ei tea... ei tea kellele ta siis varem oma reise on teinud, kui mitte inimestele:))

Nunuh, hakkab pihta;)Ma ju küsisin firma kohta, mitte maksumuse kohta..;) Vastan siis küsimusele, et miks ma omal käel ei lähe : Ju siis olen liiga laisk (igal juhul mitte ülirikas), samuti olen ka üliväga huvitatud sellest marsruudist. Kui ise orgunnida sinnakanti esmakordset minekut, siis nõuaks see ilget eeltööd, sest tahan tõesti kõik maksimaalselt ära vaadata, mis selles kandis vaatamisväärset on. Vot, ja siin tulebki laiskus mängu;) Aga paistab siis, et kodanik MkM pole ka sellest firmast kuulnud..