katk

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
 

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Selline tarkvara nagu Mobile GMaps on küll täiesti tasuta saadaval (http://www.mgmaps.com/). SE K750 peal on igatahes GMaps'i viimane versioon parem (tundus kiirem) kui Nutimaps. Positiivne minumeelest on asja juures see, et mõlemad töötavad ka Bluetooth GPS peal ja juhul kui navigeerimise soov puudub saab hakkama täiesti GPRS'ta. Offline kaardid võtavad kahjuks aga suhteliselt palju ruumi (google maps'i Tartu detailne kaart nt 6mb), kui aga enamvähem teekond teada peaks giga peale ära mahtuma küll

Aga milleks maksta 30euri - Easyjetil pagasi hind 6euri, ehk siis edasi-tagasi 12 euri ja kamba peale peaks ühest pagasist piisama (20kg). Saate muretult kohale ja kindlasti on veel üht-teist mida lennukisse sisse ei või võtta (kas tõesti lähete kuskile telkima nii, et pole ühtegi terariista kaasas?)

Easyjet kodukal saab broneerida ainult ühe edasi-tagasi lennu ja kui seal valida 1 reg pagas siis on terve lennu (edasi-tagasi) kohta üks pagas sõltumata reisijate arvust (vaikimisi võrdub pagasi arv reisijate arvuga)