kaili73

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari
 

5 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Nõustun ka, et Akka Atendon Hotel oli mõnus ja mugav lapsega puhkamiseks. Tuppa ei kostunud müra, laps sai ilusti ka lõunaund tehtud. Suur ala, 2 välibasseini lastele, liumägedega + täiskasvanute bassein. Toitlustus mitmekesine, ka lastele palju mõeldud. Toad puhtad ja suured. Padjad olid ebamugavad aga see väike asi. Hotelli alalt välja minnes oli üle tee kahele poole laiuv turg. Vene rahvusest turiste oli palju. Tundus, et intelligentsem kontingent, sest lärmi ja kisa nad ei tekitanud, ka alkoholi pruukides käitusid väga ilusti :). Samuti "staff" oskas peamiselt vene keelt (üksikud oskasid inglise keelt) peale oma emakeele. Siiski üldmulje jäi väga positiivne ja tõenäoliselt lähen veel tagasi.

+3 eng ja ned Tallinn juhib aga fra nõrk: votes: 7152

43.7 % Brno 3122 votes

35.7 % Zagreb 2554 votes

13.5 % Tallinn 964 votes

1.2 % Nantes 85 votes

2.8 % Lyon 202 votes

3.1 % Skopje 225 votes

Tere! Kuna lähen aastavahetuse kruiisile ja 1. jaanuar Stockholmis, kas seal kesklinnas on sel ajal suuremad kaubamajad avatud (ise kahtlen sügavalt)?

Lugesin läbi. Autoroutes proovisin panna sama tee ja kindlasti tasub proovida seda:). Tänud!

ps! Como, Lugano ja Maggiore juures käin kindlasti ära:)

Tänud teile kõigile! Sain väga head ja vajalikku infot, mida niisama netist ise ei leiaks. Just need kogemused ja muud teadmised väga oodatud. Kasutan programmi AutoRoute ja proovin selle järgi paika panna reisitee. Seal kindlasti see ei arvesta teid, millele pole soovitatav sattuda (just Poolas), et Toto kommentaar poola teede kohta oli väga hea informatsioon:) Reisieesmärk on näha eelkõige Itaalia loodust, ajaloolised vaatamisväärsused ja seejärel siis pisut shopata. Lähme kahekesi. Läbida püüame mõistlikult, mitte üle pingutada oma sõiduga. Et siis kordamööda sõita. Sätime stardi nii, et Läti, Leedu ilma pikemate peatusteta läbida ning Poolas sõita öösel. Seejärel puhkaks end välja poola-tsehhi piiri läheduses.

Suured tänud Lauriandres:)! Sellest on suur abi! Uurisin isegi infot sellise reisi kohta aga arvasin, et ehk siin portaalis teab täpselt mis ja kus:) Ilmselt jääb Milanose minek ära, täna ka just kuulsin, et Milano ei ole kõige parem koht kuhu reisida. Ehk siis valin Como Lake piirkonna ja/või lähen käin Romas ära:)!