merita

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

3 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

olen ka veits ringi reisinud ja mulle näib, et kui mingi koht on turistimagnet (paksude valgete jaoks), siis järelikult seal midagi väga ilusat ka on. hea näide on chaweng beach ko samuil, mis on "turistikas", aga ühtlasi ka parim rand saarel. ja teiseks ei pea ma "autentsetes ja avastamata" kohtades hängivaid elu mõtet otsivaid hipinärakaid ja seljakotireisijaid kuigi palju paremaks seltskonnaks. mina katsun reisimisel vähem snoob olla, näeb rohkem ja tuju parem.

Koh Tao on mõnus küll, võib-olla natuke igav. Romantikat saab teha Charm Churee hotellis, asub Jansom Bays, mis tähendab, et hotellil on päris oma rand, keskusesse saab läbi valgustatud teeraja jalutada. Tasub küsida bungalot mere ääres, meie oma oli 20 meetrit rannast. Bookida saab sawadeest.

Koh Pahanganil olin Milky Bays, mis oli ülihalb valik. Haad Rinist väga kaugel, rand kole ja vesi madal, basseini äärde ei mahtunud ja ega see suurem asi ei olnud ka. Koh Phangan on selline klassikaline hipirand, mind jättis võrdlemisi külmaks ja pärst kahepäevast peatumist oli suur õnn Koh Taole saada.

Kas sa mäletad seda millised pildid sa esitasid? Mul on muidu täitsa korralikud, aga kõik parameetrit pisut valesti: lõuast peanupuni 30 mm, pilt ise 4 x 3. Kõlab jubeda tähenärmisena need paar millimeetrit siia sinna, aga riskida väga ei viitsiks:)

Leidsin sellise toreda dokumendi kus on kirjeldatud nõudmisi Tai viisa pildile, a'la kui kaugelt või lähedalt pildistada ja et lõuast peanupuni peab olema 32-36 mm. Olen varem 2 korda Tais käinud ja pildid on ilusti sobinud. Kas see on mingi uus nõue või kui tõsiselt sellesse suhtuma peab?