trip-krainetrip-ukraine-dark

VanessaV

Rändur, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
12 kommentaari
 

14 külastatud riiki, 7% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Kôik Ryanairi tühistatud lennud on tagasi makstud, kokku läks u 5kuud. Eraldi suhtlesin nâdal enne tagastust ryanairi chatbotis.

LOTi ootan.

Märtsis tûhistati aprilli reisi piletid- Ryanair. Tegin kohe taotluse refundiks. Pakuti voucherit. Augustis vôtsin uhendust ryanairi chatis klienditeenindajaga, pani mu refundi taotluse jârjekorda. 2 nädalat hiljem sain e-maili, et raha kantakse 5-7p pàrast. Tegelikult sain 2p pärast raha tagasi. 

Nüüd ootan veel 2 tûhistatud ryanairi lendude refunde. Samuti chatis raagitud üle.

Mina vôtsin Ryanairi agendiga ûhendust eelmine nädal, mul on 3 broneeringut, mille tagastusi ootan, alates mârtsist. Panid siis mind ikka refundi jarjekorda ning ei oska öelda, millal voiksin raha tagasi saada. Loomulikult refundi taotlus on mul esitatud ka märtsis juba ning Pole ûhegi voucheriga nôustunud.

Mina reisisin Prantsusmaale, nakatunute suhtarv püsib alla 15. Tunnen end siin turvaliselt, kôik on avatud, aga kohustuslik kanda siseruumides, ühistranspordis maske. Samuti käte puhastamine igas poes kohustuslik. Lennuk oli pooltäis, lennujaamad tühjad.

Mina lähen nädalaks Pariisi. Jälgin samuti karantiinikohustust vm lehel. Mône nädalaga on suhtarvud vähenenud, eks paistab, mida jàrgnevad nädalad toovad kui nüüd kohvikud ja asutused on avatud. Samuti arvestan, et maski kandmine lennujaamades kohustuslik.

   Ega keegi ei tea, aga ma eelistan nüüd suvel ära käia kui sügisel.

Sain raha tagasi Airbalticult, avaldus tehtud u 3nädalat tagasi, reisi pidi juuni lôpus olemas.

  Ryanairilt ainult voucherid.

Mina samuti minemas juuni lôpus reisile, Pariisi. Lennud hakkavad toimuma al 14.juuni. Ise loodan küll, et karantiini pàrast ei pea jääma, aga olen valmis end laskma ka testida.

Hetkel UKst ja Hispaaniast tulijatele karantiin.

Väga meeldis "Minu Okeaania"- Ise ei läheks sinna, aga väga huvitavalt kirja pandud ja hästi kaasahaarav.

"Minu Fidzi"- mulle väga meeldis. Aga olen kuulnud ka vastakaid arvamusi.

"Minu Prantsusmaa", "Minu Madeira", "Maailma peal ripakil";  "Minu Holland", "Minu Malta", "Minu Rootsi"- mõnusad lugemised, väga meeldisid" 

"Minu Lõuna-Aafrika Vabariik"- hästi kirjutatud!

"Minu Albaania" oli kurb, kaasahaarav, jättis märgi hinge. Hea raamat!

"Minu Alaskat" lugesin väga ammu, aga meeldis siis väga!

"Minu Filipiinid" ja "Minu Costa Ricat" lugesin samuti ammu, aga mäletan, et meeldisid!

Kõiki pole lugenud, aga nii mõnedki pole üldse hästi kirjutatud.

Aga eelnevatest postitustest nii palju häid soovitusi! SUper!

Me käisime eelmine aasta perega Kreetal, mai keskel. Ilmad on 27-32kraadi. Oli super! Meil oli Heraklionis elamine ja rentisime auto ning sõitsime saarel ringi. Igal kell läheks tagasi, aga tahaks teisi kohti ka veel näha. Türgi on ka sel ajal soe ning Küpros.

Hei, pidasin silmas, dets-jaanuaris, kus oleks ilm mõnusalt soe umbes 25kraadi. Eelarve nii 500.-inimene(lennupiletid, öömaja toit hinnas)

1.Hotellidest oskan tuttavate kaudu soovitada Meriton Grand hotelli(Toompuiesteel). 2.Edasi-tagasi pilet on keskmiselt 800.- (umbkaudu). Kõige parema info saab: laevareisid.ee. Mugavaim on kindlasti Tallink-ka kõige kallim. Odavaim on Eceröline(vana kola ja sõidab 3h;), Vikingline on ka Ok hinnaklassi poolest. Oleneb paljustki kellaajast. 3.Välismaalastele on igatahes põnev vanalinnas käia, alati kiidetakse. Võib-olla muuseumid. Praegu on vanalinnas nt lahti keskaja piinamisriistade muuseum, Rottermannis on avatud nõuka aegsete tehnika näitus. Olde Hansa on igati kuulus koht, kuhu sööma minna. Vaata ka : www.meremuuseum.ee, seal on nt lennusadam, saab käia allveelaevas sees ja vanas jääpurustaja-laevas. Kuigi ümbruskond on seal räämas(Kopli ju). Vanalinnas on ikka kõige rohkem vaatamist, Raekoja torn nt? 4.Soome hotellidest on kuulsamad Radissonid, aga eks need ole ka kallimad, aga jäädakse rahule vähemalt. :) . . . !