tristandiego

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
27 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tristan tagasi aafrikast.hetkel kirjutada ei jõua muljetest,aga mingi aeg see tuleb siia kellegi meeleheaks.Lõbusat elu soovides kõigile tripikatele.

To haaletaja!!! Tänud sulle infi eest,eks ma võtan siis klapid silmade pealt ja hakkan uurima asja lähemalt.Aga kas ei ole nii,et kui olen juba aafrika pinnal(Marokol)kas siis Aafrika pinnal odavam ei ole lennata nt.Marokost Gambiasse.

Tõsiselt võtan teie sõna kuulda.Järgmised korrad kirjutan raudselt ilma vigadeta.Nii tundub lihtsalt kiirem ja muretum kirjutada:))) Tänud teile. Tristan.

Ahjaa, vaba linn ju... Tänud, ma nüüd lähen asju pakkima. Jah küll see 1 aprill on ikka tore asi. Kuigi see aasta ei saanudki petta, eelmine aasta oli jube. Ei taha meenutadagi. Igaljuhul Lääne-Aafrika läbi käia ja siis lulli lööma. . . . Trip.ee toimetus parandas karjuvad kirjavead!

Palju maid juba käidud, esialgu ei jõua kohe kirjutada. Aga küll see aeg ka tuleb. Muide kahjuks Dominikaani veel mitte...:((( . . . Trip.ee parandas keeleliselt postitust!

Mõned kalkulatsioonid Aafrikas elamise ja sinna saamise kohta tunduvad kuidagi kergelt liialdatud. Näiteks mina lendan Aafrikasse ja tagasi 2089.- krooniga (ryanair -> Riia - Frankfurt - Marrakech - ja sama moodi tagasi). kle ole mees räägi pikemalt sellest pileti tellimisest ja siis sõidust üldse alates tallinnast kuni siis aafrikasse.

ole nii kena inimene ja kirjuta mulle pikemalt oma reisist alates eestist minekuga kuni siis esimesse sihtpunkti aafrikas aadressile tristan.lacoruna@mail.ee ette tänades sõber tristandiego.

Kes tuleb minuga Sierra Leonesse? Leidub mõni julge mees.

Elu on üks kuramuse tore ja samas lühike nö. asi. Tuleb võtta, mis võtta annab ja täiega. Inimesed, olge positiivsed ja nautige seda elunatukest.

Sul tundub õige olevat. Ongi nii, et kui ikka tahad minna nii väga, siis mine ja käi ära ja kui juhtub siis juhtub, süüdistada saad ainult iseennast. Ma võin olla Aafrikas ka pool aastat ja siis tuleb pauk taevast ning kustutab minu eluküünla, kuigi enne seda olen just rääkinud turvalisest elust Aafrikast. Lihtne. Ma lähen ja käin ära, tulgu taevast siis kasvõi pussnuge alla.

Kuidas Sierra Leone viisaga on, olen kuulnud ja üsna kindel et nö. piirivalve(eriti Aafrika riikides) on omadega vasakpoolne st. natuke money ja tere tulemast:))) Tegelikult oleks plaan üldse saada infi sinna minekuks.

Kes oleks nõus lähiajal minuga sõitma Sierra Leonesse?! Teeks pisikese seikluse, asjal on ka point, kuid inimesega kokku saades saab asi ära seletatud. Kui soov siis aitan rahastada. Sõit kestaks ca 2 nädalat või kuu. Minuga ühendust saab aadressil tristan.lacoruna@mail.ee või siis tel:58307996. ASJAGA KIIRE.

Kle ole mees võta ühendust minu maili peale. Ütlen kindlalt, et nalja ma ei tee ja siit ära lähen kindlasti, kuid millal? Tuleb sinuga kokku leppida. Tegelikult on mega heameel, et keegi minuga kaasa mõtleb(tänud ka Dominikaani vabariigi pooldajale)ja mitte vähe.

tristan.lacoruna@mail.ee

Kle, ma tuleks sinna elama küll ja kohe mitmeks aastaks. Palk 2500 eeku so ju hea on, elab ära küll(mitte et ma ainult vett ja leiba sööks). Kuidas seal ehitusega lood on, olen ise ehitaja ja tahaks EESTIST TÄIEGA ÄRA MINNA. Täna eriti tekkis selline tunne sisse, jube, mega lume torm ja inimesed aina negatiivsemaks muutuvad...kahju. Olen selline reisija tüüp ja risti ette ei löö. Saaks ainult kuidagi selle paberimajanduse korda, ülejäänuga oskan ennast ise ülesse lüüa.

Ette tänades tristan.