Habibi

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
 

11 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

3 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Rongipileteid saab osta ka raudteejaamast.Hea oleks kui saaksid mõned päevad varem ostetud samas kui ei ole hooaeg, siis vast kohti jagub.Meie igatahes augustis saime Shanghai-Peking edasi tagasi piletid ilma probleemideta kohapealt.

Meil olid ka pikad arutelud ja lõpuks otsustasime A+B-hepatiidi kompleks süstid teha.

Pistikutega selline lugu, et uleval on tavaline pistik, mis meil ja all kolmeharuga. Meil mingeid adaptereid ei ole siiani veel vaja lainud. Hotelli kohta hangi nii palju infot kui saad. Hea kui teeksid endale selgeks kuidas sinna saada. Inglise keelt nad ei raagi siin uldse. Lennujaamast otsi kaart, kus on peal Hiina ja inglise keelsed nimed, siis saad taksojuhile naidata, kuhu sul vaja minna on.

Tulin eile Hurgadast, 2 päeva oli väga tugev ja jahe tuul. Ülejäänud 5 päeva super ilm päeval ca 30. Õhtuti läks jahedamaks.

Saabusime just sealt hotellist ja on jube hotell küll. Oma 4 *küll väärt ei ole. Saime endale (2 täiskasvanut ja 2 last) toa, mis oli vaatega ei teagi kuhu, lagunenud/pooleli olevale majale. Rõduuks ei käinud kinni, kapi uksed ei käinud üldse, hotellitöötaja lihtsalt tõstis ukse eest. Sooja vett ei tulnud, terve tuba oli moskiitosid täis ja me kõik nende poolt ära söödud, eriti muidugi lapsed. Päike tuppa ei paistnud ja seal oli üsna külm ja kõle. Järgmisel päeval olid nad probleemideta nõus toa ümber vahetama ja nii saime veits parema toa vähemalt päike paistis sisse, kapiuksed olid korras ja sooja vett oli ka. Aga no mööbel oli seal küll ikka väga vana ja kulunud, logu. Lisaks veel voodipesu, mis läks peale esimest magamist topiliseks. Tekid, päevatekid plekilised, katki. Lisaks veel must ja räpane. Tolmurullid olid igal pool, kuigi koristaja käis iga päev. Põrand oli ikka väga must, voodi alt üldse ei pühitud ega pestud. Hotelli aed oli muidugi väga ilus ja roheline ja asukoht ka ok. Aga tagasi sinna hotelli ei läheks ka parema tahtmise juures enne suuremat remonti.