trip-krainetrip-ukraine-dark

yxpirru

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
 

8 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

12000 ja natuke peale ostsin piletid Orlandosse just enam vähem samadel kuupäevadel bookinghouse kaudu. Tundub suht mõistlik hind olevat. Mis Floridas teha kavatsed ? Ise plaanin ka selle aja seal veeta.

Erilised tänud veel porilasele ! Enda õigustuseks veel niipalju, et olen küll lennanud - Kärdlasse 10 rbl eest, noor igatahes, ja nojah, ajakirjandus, eh, kes seda jälgida jõuab. Otsingut suvatsen kindlasti järgmine kord kasutada, olgu see kord mulle õppetunniks. Nüüd hakkab tunduma, et ma ei jõua 1,5 h ka. Minu segased päringud on põhjustatud sellest, et olen tõesti ainult mõned loetud korrad ookeani taha lennanud, aga mingite imelike kanalite pidi nt Islandil pisikeses toa sarnases lennujaamas toolil istudes (kolm poodi oli seal ka) või Copenhagenis jne.

kõigile info eest. Tavaliselt ongi lennujaamades ootamine, nii et mõtlesin igaks juhuks küsida, et kui tegemist sellise pisikese kohaga, siis ei peaks asjata passima. Aga selge siis, kui suur lennujaam, parem rohkem aega kui vähem. Ma loodan ka, et kui üks pilet, siis ei pea pagasit vahepeal välja võtma. Aga pileti kavatsen bookinghouse kaudu osta, nii et ma ei teagi, kas see on siis ühe pileti peal või mitte, igatahes kui üks lennufirma neid reise nii pakub, siis arvatavasti on see ikka nö üks pilet.

Aprill on seal soojem kui meil, rohkem nagu mai või veel soojem. Ikka 20 kanti, kevade lõpp. Oleneb muidugi kuskohas, Armeenias loevad erinevad kõrgused ja asukohad. Samuti on seal see ilm nagu meil, raske ette ennustada. Ise olen käinud mai alguses, siis oli soe suvi käes juba, 20 ja pluss.

USA-s meeldib avatud suhtlus, puuduv kaubamärkide kultus, asjad on kasutamiseks mitte näitamiseks, piiramatud valikuvõimalused, sh võimalus kohtuda erinevate inimestega (sellist rasside ja rahvuste segu annab otsida. USA-s ei meeldi liigne bürokraatia, paneb imestama ja kohati segab paljude inimeste piiratud maailmavaade ja piiratud oskused (pean silmas neid, mis tingituna heaoluühiskonnas üles kasvamisest).
Eesti suurim puudus on kliima minu jaoks, ainus põhjus miks tagasi ei tahtnud tulla. Häirivad eestlaste ülbus, kitsarinnalisus ja teiste rahvuste (rassidest ma ei räägigi !) mittesallimine (ajalooliselt on see osaliselt mõistetav (millest Aafrika päritolu inimeste mittesallimine ?! ), kuid oleks aeg juba üle saada.