Viimased kommentaarid

Hei. Selles hotellis on piisavalt suured toad ja kuna on de luxe, siis kanged alkohoolsed joogid on ka "kõik hinnas". Ilmaga on aga jaanuaris asjad pisut heitlikumad. Mõni päev +23 mõni päev vaid +12, öösel isegi +2 ; +4 Sharm El Sheikiga pole võrreldav.

2006a.Tabast Mövembiki hotellist (kohalik reisipakkuja)-Jeruusalem + Surnumeri 120.-dollarit, Jordaania-Petra 200,- dollarit. Mõlemat reisi tingisime ja giid oli venekeelne. Supper elamus. Eliatis käisime nii sama. Pärast ostke uus Siinai viisa. Ilusat reisi.

Aeg, ruum ja olukord on pidevas muutumises.

Eelmisel kirjutajal oli õigus, et mäkketõusu viimasel kolmandikul kirud ennast aga kui päikesetõusu vaatad oled õnnelik. Külm on tõesti ja seda võimendab tuul. Vahepeatustes võib ka karkateed juua, aga liiga vara ei soovita ka kohale jõuda,sest ootamine üleval ilma liikumiseta on vaga jahe. Kohalikud rendivad tekke ja madratseid (vist 20 pounti tk. ??) Mägi muidugi on pisut kõrgem kui 2200m ja laugem tee sinna tundub küll pisut pikem kui 5km. Tagasi on võimalik tulla otsemat teed treppidest kuid meie vältisime seda (hoidsime sääremarju valust). Seal kõnnib igas vanuses ja füüsilises vormis inimesi. Paljudele on see kui eneseületamiseks mõeldud palverännak. Mõned kasutavad ka kaameleid mis viivad üle poole teest mäkke. Tavainimesel kulub mäkketõusuks rahuliku kõnniga ca 5-5,5 tundi. Edu sellel ettevõtmisel.