K-l

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
 

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Hind kõigub jah 8-10 naela vahel. Kaasa siit pole küll vist mõtet vedada. Ise olen sellest igaljuhul loobunud Head suitsud, kui nii saab üldse öelda sigaretide kohta on Merit(sinist värvi pakis ) maitselt vaata, et parem kui meie Marlboro Lights .

Ma tean mitmeid firmasid, kelle puhul võiksin kirjutada, et nendega on jama reisida . Mis see halamine siin aitab? Sellisteks puhkudeks on olemas seline lihtne asi nagu REISIKINDLUSTUS. ja sulle o-o .... Mis krdi pärast sa reisid siis *EESTI egiptlastest omanike firmaga, kui juba eos tead, et nendega on jama ? Halb on lihtsalt lugeda kuidas te lahmite siin , tehke asjad enda jaoks selgeks kõigepealt ja siis informeerige teisi tripikaid .

Ilusat reisimist kõigile!

Kahtlustan, et personaali osas olid sa küll ise süüdi .... Bassupoiss Abdu väga lahe sell, vedib su lamamistooli sinna kuhu vaja, tyhjendab tuhatoosid, toob päikesevarju kohale, kui näeb, et päike hakkab liiga tegema, vedib ise uuesti selle varjuks sulle nii, et sa ei pea teda hõikama ega paluma . Celine Dioni asemel oleksid võinud anda mõne oma cd või mp3, muusikakeskusel on olemas USB pesa. Administraator Adel igati sõbralik, leiab alati sinu kysimustele kiirelt vastused. Baarmen Abdul väga sõbralik, alati heas tujus . Manager Salah, pöördud oma murega tema poole toa osas ja viie minutiga (muuseas Euroopa aja järgi) on su mured lahendatud. Toapoisid - jätad pisikese jootraha või mõne kalevi kommi ja su voodit kaunistab hetkega mõni luik, laev või lill, kuhu on värviks lisatud naturaalsed lilleõied. Ma olen selles hotellis olnud viis korda ja arvan, et viga on ikka virisejas endas, mitte hotellis või personaalis. Söögi kohta võin öelda, et hommikusöök ei ole paha, aga muutub veidi yksluiseks peale neljandat viiendat päeva, aga õhtusöögid on väga ok . Ja isegi need mini- minimaalsed miinused, need kaalub koheselt üle see vaade lahele, mägedele ..... ja see privaatsus. Ahhh, ma tahaks juba tagasi, kuigi alles tulin sealt.

P.S. Juunis on hotell kinni, tehakse uus trepp, basseini pannakse soojendus ja vahetatakse välja bassu õmber kivid. Vähemalt nad ise siiralt loodavad, et jõuavad uueks hooajaks kõik valmis.

Sinu informeeritust arvestades, mis -kus-kes-millal järeldasin (blond nagu ma olen hmm:P), et elad Egiptuses. Kas elad Sharmis? Ma ise käin paar korda aastas Sharmis, tavaliselt nädalakese või kaks vedelemas, päevitamas ja niisama olemas. Ma kohe päris heameelega kiusaks sind igasugu küsimustega teemal, elu-olu, investeerimise võimalused jne, aga ma arvan, et tripi keskkond pole selleks vist kõige sobivam koht. Siinkohal sulle väike palve, kas äkki on mingeid linke, blogisid eestlaste kohta kes alaliselt on seal ennast sisse seadnud ja omi asju ajavad või soovid sa äkki omi kogemusi jagada? Terv K-L msn ja @ :kaija@hotmail.com

Parim lühikokkuvõte üle pika aja, mida olen lugenud :)