trippp

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 5 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

To jokamees: Tulingi Hurghadast. Büroo tegi isegi ekskursioone merereise ja jeep safarit. Kohalikud samuti müüvad kõike edasi lihtsalt Kairosse ja Luxorisse ei saa hetkel minna. Ühesõnaga head reisi!

Tulin just täna öösel Egiptusest. Reisikorraldaja oli Goadventure. Mitte midagi hullu polnud, jutt ja kisa suurem kui asi väärt. Käisime tänavatel isegi õhtupimeduses peale 19.00 ja siis ka oli täiesti rahulik. Naisterahvad jalutasid täiesti vabalt mööda tänavaid ringi. Kaupmehed tänavatel muidugi väga kurvad, kuna turistid ongi nende leib ju. Iga päevaga oli aina vähem tänavatel turiste näha ja hotell oli ka väga tühi. Novatoursi kliendid olid väga pettunud ja kurvad, kes järgmise päeva hommikul koju pidid naasema. Õnneks meiega nii ei läinud. Terve Hurghada oli ümber piiratud soomukite ja püssidega sõjameestega. Turvaline oli meil igaljuhul küll. Kahju, kellel reis nüüd nurja läks, asi pole tegelt üldse nii hull kui igalpool meedias kajastub.

Palma de Mirette hotellist oskab keegi midagi rääkida?

Sunny Days de Mirette Resort hotell Hurghadas.

Kes käinud sooviks arvamusi kuulda.
Sooviksin kommentaare hotelli kohta kuna kuskilt pole võimalus hotelli kohta arvamusi uurida. Kes käinud andke aga tulla mis arvate head/vead? Tänud.

Ma ka aru ei saa, alla nädala pole ju üldse mõtet minna:D