ruudolf

Rändur, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

11 meeldimist
20 postitust
32 kommentaari

21 külastatud riiki, 11% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Selge see, et ankeet tuleb kindlasti täita. Mind huvitab lihtsalt see, kas keegi on täitnud varem kui 24tundi sihtkohta saabumisest. Kuna Sansibarile läheb praegu palju gruppe, siis võiks ju olla paljudel kogemusi. Nõue on 24 tundi enne saabumist, reisibüroo väidab, et 2 päeva enne võib täita, sellest ka segadus. Jah, muidugi võib poolel tee täita kui selleks võimalust on, aga kindlam oleks ikkagi siin.

Pole ju oluline, kui palju meid kokku saab, hulgakesi ongi lõbusam. Hetkel kindlaid minejaid on 3 ja 1 täpsustab võimalust. Seega, kui oleks kaks kambajõmmi veel, oleks hea, aga võib ka üks olla. Palju teid on?

Tänan vastajaid, leidsin nüüd ka lisainfot raadioteatele lisaks. Aga mõned vastajad(marti384) võiksid oma arvamustega ise edasi elada, seda enam, kui see küsijat ei huvita. Mina reisin sinna, kuhu tahan.

Amsterdamist Denpasari lendab Singapuri lennufirma nii, et võimalik on tõesti, et Singapuris lihtsalt vahemaandumine ja lennukist väljumine korraks.

Lennud on ühel piletil ja jätkulennud, pagasit ei pea välja võtma. Vist peaks siis riskima?

Ma ei teagi seda veel, sest reisi pakub reisibüroo ja pakutud näidislennugraafikus pole firmasid kirjas. Aga kaldun arvama, et tuleb lennufirmat vahetada, sest esimene lend on Amsterdamist Singapuri. Tõenäoliselt sealt edasi lendab teine lennufirma.

Ja jälle ei tööta sõnumite teavituse süsteem, ühtegi teadet ei tule postkasti.

Mis jama see on, et kord tuleb sõnumi saabudes teade postkasti, kord ei tule. Täna on kaks sõnumit saadetud ja täpselt nii oli. Varem sellist jama ei olnud. Olen reisikaaslase otsingul ja asjaga on päris kiire ning iial ei tea, kas keegi on vastanud või ei, alati peab igaks juhuks sisse logima, see on tüütu.

Kas see on ka nüüd uue versiooniga kuidagi seotud, et kui keegi sõnumi saadab, siis enam ei tule teadet postkasti? Paar päeva tagasi tuli, aga tänased sõnumid avastasin jälle sisse logides, postkastis pole ühtegi teadet.

Ehk on huvilisi Bali reisile 15.03.- 27.03.17?

Reisikaaslaste otsing on nüüd küll päris jama. See, et ei näe varasemaid kuulutusi on üks asi. Jama on ka see, et kui keegi saadab sõnumi, siis pead alati sisse logima, et seda näha. Vanasti tuli teade meilile ja kohe oli võimalik vaadata, kes kontakti võttis. Nüüd on nii, et kui pidevalt ei käi tripis, siis võid reisikaaslasest ilma jääda ja vastupidi. Miks lõhutakse toimivat süsteemi? Ma pole uue vastu, aga kui see on tunduvalt halvem, siis milleks?

Kuidas ma saan vaadata reisikaaslaste otsingu varasemaid kuulutusi? Hetkel kuvatakse viimasel 14 päeval lisatud kuulutused.

Teema lukus, reis broneeritud.

Väike muutus. Vahetasin sihtkoha Tenerife teise saare vastu ja see on valgete liivarandadega Fuerteventura. Reisi algus 29.10.16, hind 650 EUR, AI. Lähme päikest otsima!

Veebruaris Hainan, Sanya. Kui õnnestub puhkust saada, siis ehk sügisel ka Kariibi mere kruiisile või jääb see järgmisesse aastasse. Sooduspakkumisi loen ikka, aga pole siiani kasutanud.

Reis broneeritud Hainani, seega sel talvel jäävad teised sihtkohad kõrvale. Aga ülejärgmisel aastal jälle ja kuhugi mujale kindlasti, ikka sinna Kariibi mere kanti on huvi reisida.

Tänud vastajale. Hakkan juba kahtlema oma valikus. Ainult rannapuhkust kaks nädalat on natuke palju. Ise mõtlesin, et kui peatuda hoopis Puerto Platas ja seal ümbruses ringi vaadata, põhjarannik pidi ilusam olema. Aga samas on kindlasti pealinnas rohkem vaadata. Ehk jagab keegi veel oma kogemusi ja muljeid.

Tulge kuuldele üksikud reisisellid!! Otsin rõõmsameelseid reisikaaslasi, kes sooviks veebruaris paar nädalat Kariibi mere ääres veeta. Vaataks natuke ringi ja naudiks päikest ja sooja merevett. Üksi ei tahaks minna, seltsis ikka segasem ja soodsam. Võtke ühendust, paneme plaanid paika ja teele.

Aega on mööda läinud, vahepeal sai Euroopas natuke päikest nauditud, aga talvereisile tahaks ikkagi minna. Ehk on huvilisi tekkinud?

Esialgsete plaanide kohaselt ~kl2 öösel jõuame Tallinna. On olemas ka transfeeri võimalus Tartaline firma poolt, nemad käivad mikrobussiga Tallinnas vastas liinilendudel kui tellitakse, aga paraku tulevad need lennud kõik varem ja buss ei saa nii pikaks ajaks, kui meie lennuk tuleb, neid ootama jätta. Kui näit lennuaega muudetakse ja me jõuaksime Tallinna 5 paiku, siis nad tuleks vastu, aga siis muidugi tuleb juba ka buss. Õhku jääb mingi paar tundi, aga õnneks saab selle aja reisiterminalis olla.

Mis juttu te küll ajate? Mina käisin paar aastat tagasi veebruari keskel, õhutemperatuur oli 26-28 kraadi ja vesi vähemalt 24-25, sest mina 20 kraadisesse vette ei tahagi minna. Aga Punases meres oli mõnusalt soe vesi, ainult ühel päeval, kui tuul oli, roomasime rannani vees, sest välja tulla oli jahe, päikese käes muidugi jälle soe. Ja kohe kindlasti oli merevesi soojem kui basseinis. Ja õhtuti jalutasime ka väljas lühikeste varrukatega, esimesel päeval pakkisime ennast sisse, aga siis hakkasime maha koorima. Hetkel näitab minu telefon Sharmis 26 kraadi.

Etheelia, kus Sa varem olid? Ma otsisin ka reisikaaslast 15.02. väljuvale reisile, aga kuna olid ainult mõned lennupiletid veel, siis oli broneerimisega kiire. Nüüd olen üksi toas, aga kuna oli sooduspakkumine, siis hind on sama, mis mõnes kallimas hotellis kaheses toas.