eioskapanna

Reisisell, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari

1 külastatud kontinenti

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

3 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Olen käinud kolm korda Hurghadas, viimati tulime tagasi 13.02. Mulle meeldib just talvel seal aeg nädalaks maha võtta- ujuda, päevitada, jalutada, süüa värsket kraami jne. Mis seal salata, oma rolli mängib kindlasti ka soodne hind ja lühike lennuaeg. Arva, et lähen ka järgmisel talvel.

Hotelli saabudes antakse teenuste kirjeldus sh mis on hinnas ja mis mitte. Kui on huvi, siis võin skännida ja saata möödunudnädalase infolehe meilile.

Aitäh Vitalita!
Ma ei julgenudki tellida! Kusjuures väga imelik, et nende kodulehel pole ühtki telefoninumbrit ja neti otsing ei andnud ka erilisi tulemusi. Valisin TEZi lehelt hoopis tuttava nimega reisibüroo ja seal oli samuti internetist ostes allahindlus -3%. Kusjuures broneerimine võttis ikkagi üle poole päeva- tegin broneeringu ja sain ettemaksu arve, millel ei olnud viitenumbrit ja ma pidin ikkagi telefoni teel asju ajama.

Sai kiirel tööpäeval broneeritud nime "Titanic" järgi see hotell. Olen varem käinud Titanic Resorti veepargis ja polnud üldse teadlik, et Hurghadas on kaks Titanicut. Nüüd aga vaatan, et lausa 5 tärni ja asukoht mere ääres. Kas keegi võiks muljetada, kuidas seal kõik toimib ja mida tähendab "kuninglikult kõik hinnas"? Pole varem sellist terminit kohanud. Kas veepark on vana Titanicu veepargiga sarnane?

Mulle on saatnud Tez Touri soodsaid pakkumisi ReisiPunkt (www.reisipunkt.ee). Vaatasin, et osad reisid soodsamad kui Tez Touri lehel. Kas keegi teab, mis see ReisiPunkt on? Nende veebilehel ei ole kontaktinfot ega midagi muud. Olen tavaliselt kasutanud ühe kindla büroo teenuseid ning seetõttu ei tea, kas julgeksin tundmatust kohast reisi osta.