mari1

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
 

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

3 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Otsisin vanematest teemadest, aga ei leidnud. Septembris sõidan puhkama ja soovin teada, kas Türki on mõistlik nt. valgeid pükse/ seelikuid kaasa võtta? Küsin seetõttu, et Egiptuses oli nii tolmune, et seal jäid valged riided küll kohvrisse seisma. Kas päikesekreeme, duššigeele jne on mõistlik kodumaalt kaasa võtta või on hinnatase kohapeal selline, et “kannatab” ka sealt osta. Kas on lootust kohapeal leida mehele linaseid õhukesi pükse või peaksime need Eestist ikkagi ostma? Ja palun tooge mõni hinnavõrdlus Eestiga elukalliduse/ odavuse mõttes. Tänan, kes viitsivad abiks olla! PS! Kui kellelgi on infot, kui palju maksavad rannas rätikud, lamamistoolid jne. siis on see ka suureks abiks. Samuti ootan infot massaaži ja türgi sauna maksumuse kohta!

Superlux vastus, tänan väga. Veel pinniks natuke- mis ilm on Itaalias juuni keskel? Muidugi võib juhtuda, et on sama nagu meil, aga ehk keegi teab ja on olnud juunis seal. Kas on lootust, et saab rannas olla ja ujuda? Jälle tänan!

Palun ütle, kas elu on seal kallis? Plaanin lastega minna suvel Riminisse (on see mõistlik?). Palju peaksin raha kaasa võtma, kui hinnas on vaid hommikusöök ja mis valuutat? Tänud vastuse eest.