Snepyh

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
10 kommentaari

9 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Tea, kas need viisad lähevad kallimaks või mis, aga jah, kas keegi oskab soovitada, kust leiaks kõige odavaima, mingi kuuks ajaks?

Pärnus Riia maantee on kõige parem Riiga mineku koht, kuna seal on palju rahvusvahelist liiklust. Viimati panin sealt otse peaeagu Varssavisse välja ning seisnud olin ma seal vähem kui minuti.

Muretseda ei tasu, enamikus linnades on kümneid internetipunkte olemas, kõige kallim võib olla kesklinnas või väga turistiliku vaatamisväärsuse juures, kesklinnast kaugemal leiab aga juba märgatavalt odavamaid, hinnad varieeruvad 50 senti kuni üks euro tund. Itaalias, Hispaanias ja Prantsusmaal on lihtne leida ka raamatukogusid, kus on internet tasuta. Sulle tehakse raamatukogukaart või miskit sarnast ja saad tasuta interneti kasutada pool tundi kuni tund. Leidmise puhul küsi kohalikelt, küsi turisti infopunktist või kõnni ringi.

Edu hääletamise puhul Hispaaniasse.

Septembri alguses hààletan India poole Eestist. Juba kaks aastat reisikogemust Euroopas ja Marokkos. Raha pole. Elatan ennast prùgikasti toidust, sòògitegemisoskustest ja kitarrimuusikast. Kui keegi arvab, et soovib tulla, tulgu.

deztak [àttikene] gmail [punkt] com

=)

See aasta on tòesti Soomes European Rainbow Gathering 2010.

Kaasaegsed hippid ja lihtsalt huvlised tulevad kokku. Suitsetavad, on muusika, lòkkeòhtud, tòòkojad(erinevad joogastiilid, kuidas midagi millestki teha jne.), nauditakse kaunist loodust, vaba armastus. Tegevust on seal igasugustele karakteritele. Ametlik osa on vist 11. juuli kuni 1o. august. Kuid inimesed jààvad tavaliselt kauemaks sinna "elama".

Veetsin ise viis nàdalat Lòuna-Hispaanias hippikomuunis ja seal siis sain aimu hippide elust. Plaanis ka ehk sinna minna, kui Eestisse suvel tagasi jòuan.

Saabun sinna märtsikuus. Arvatavastii, oleneb, kui kiiresti suudan Portugalist hääletada Iisraeli.

Olen kaks kuud juba Pariisis tasuta aega veetnud. Võiksin ise teile neid eksukrsioone teha. Aga see tasuta variant, neil oli veebilehel, et iga päev ja iga ilmaga.

Olen oma reisi vältel viibinud Pariisis juba kaks nädalat ilma rahata ja kaks nädalat on veel, enne kui Hispaania suunas edasi liigun. Vôin soovitada veel tasuta ekskursiooni, mis külastab peamisi kohti nagu Champs Élyséee, Notre Dame, Triumfi kaar, Eiffeli torn, Pompidou, Louvre, lisaks paleed ja kaunid pargid. Tasuta ja odavadest sündmustest ja kohtades on ka hea ettekujutus.

Tundub, et mu eesti keel on teinud sammu tagasi välismaal viibides.