Vigilane

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

8 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Räägi parem kuidas plaanid Laosest Kambodšasse minna. Millise transpordiga, kust täpselt kuhu ja kui kalliks asi peaks eeldatavalt minema. Endal plaanis Laose Kambodša piir ületada järgmise aasta alguses millaski.

Ise lähen ca aastaks. Esimesed kuus kuud plaan olla Vietnamis, aga Laose Kambodja piiri tahaks ületada alles millaski mai 2010. Mineks novembri alguses.

No 14 sep on 249 MYR-i pilet mis teebki enamvähem 45 naela ja ka 22 sept näiteks. Edasi ei viitsinud klõpsida.

Julgen väita, et viimased 6-7 kuud on koguaeg vahelduva eduga olnud London-KL pileti hind 140-160 naela. Hinnad tõusid alles mingi nädal poolteist tagasi...jäin ise ka hinnatõusu tõttu Hanoi-KL piletist ilma, aga usun et see muutub peagi.

Peab tõdema, et hetkel on jah soodsad hinnad Airasiaga lõppenud. Kõige odavam mis leidsin oli alles 18 november ja seegi 214 naela. Kui minekuga väga kiire ei ole, siis soovitaksin natukene oodata... tõmban ise londonist KL-i 10 november (ise sain pileti 145 naelaga, aga ostsin juba 3 kuud tagasi) ja puhtast hobist olen airasia hindasid jälginud pidevalt ja nii kui neil üks kampaania lõppeb, siis kohe teine hakkab. Kindlasti ei ole sooduspiletid välja müüdud, sest näiteks 10 nevember lend on et mitte öelda täiesti tühi. Alles nädal tagasi sai 154 naelaseid pileteid peaaegu igaks ajaks, ja kui seal üldse mingit reeglipärasust tähele olen pannud, siis peale praegust kampaaniat, mis lõpeb 30 august, tulevad uuesti London-KL sooduspiletid müügile. KL-Melbourni pileti pärast ma ei muretseks, kuna need on olnud koguaeg väga soodsa hinnaga, kampaaniatest olenemata. Igatahes on võit suurem kui saad soodsalt Londonist KL-i ja viletsamal juhul maksad paarkümmend naela austraalia otsa eest juurde, sama kehtib ka Tallinn-Londoni kohta.

Aga loomulikult 100% kindel ei saa sellistes asjades kunagi olla.