elina-

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
 

8 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Sai nüüd siis Virukatega Horvaatias-Sloveenias ära käidud ja ei ole mitte kellegil mitte ühtegi halba sõna öelda. Bussisõit polnud üldsegi piinav (oleme käinud eelmistel aastatel Germalo & Embachi & Bohemianiga ning neil olid peatused iga 5 (!!!!) tunni tagant, Virukatel iga 3-3,5 tunni tagant), giid ja bussijuhid olid väga meeldivad, ööbimiskohad olid nii, nagu arvestatud (kuskil ühtegi elukat mööda seina üles ei roninud ja igalpool hotellides oli euroremont tehtud ja puhtad käterätikud-voodipesu, bungalod olid ka meeldivad - köögis olid isegi koogivormid kapis olemas), hommikusöögid olid lausa rikkalikud, ei pidanudki ainult moosi ja saia sööma. Reisiplaanis oli VÄGA meeldiv muudatus - kolme öö asemel olime imelises linnakeses kohapeal neli ööd ja käisime ka rahvuslikul õhtusöögil ning kalapiknikul, mis tegelikult ei oleks pidanud programmis olema, kuid jätsid kõige sügavama mulje. Ka jõudsime külastada Chestohovas Jasna Gora kloostrit ja täpselt teenistuse ajal - nägime ka Musta Madonna ära. :) Konditsioneer ega buss katki ei läinud, reisiseltskond oli küll erinev, aga meeldiv ja leidus ka vene rahvuse esindajaid, aga nad kõik rääkisid-mõistsid eesti keelt. Vaevu nädal peale kojujõudmist hakkasime juba 2010 aasta reise uurima ja ikka Virukatega. ;)

Erinevuseks võin tuua, et 2008. aastal käisin Tensiga Austrias ja ausalt, selle reisi hotellid tegid Austrias käimise omale silmad mitmekordselt ette. Sel korral olid Poola hotellid väga ilusad, vaevalt paari aasta vanused, kuid eelmisel aastal ööbisime kaks korda samas peldikus, kus reaalselt ämblikud elasid su pea kohal ja mingid vaglad olid nende võrkudes, sisalikulaadsed elukad lasid mööda seinu üles-alla ning mitte ükski vannituba ei töötanud korralikult. Viini hotell oli eelmisel aastal ka peldik, ainukesena jäi positiivselt meelde Salzburgi hostel(!). Samas, nii palju kui meie aru saime, olid need hotellid virukatel juba tavalised peatuskohad ning olid kõik väga korralikud & ilusad.

Kokkuvõtteks ütleks seda, et kõige ilusam puhkus. :)

Ei mõista, miks suleti endatehtud teema, kuna otsingust ma sellele küsimusele vastust ei saanud ja kõik teemad, mis puudutavad Viru reise, on ammu läbi kammitud... Postitan siis siia uuesti:

Plaanis on see reis: http://www.virureisid.ee/?nodeid=135%E3%80%88=et 21.-30. august 2009. Tahaks uurida selle reisi toimumise ja õnnestumise kohta – varsti peaks esimene bussitäis rahvast sinna juba startima, seega ma postitasin oma küsimuse aegsasti. :D Ka on oodatud kõik muljed Viru reisidega Horvaatias käimisest. Muidugi olen lugenud siinseid kommentaare Viru reiside hiigelämbrite kohta, aga kahjuks on enamus nendest kommentaaridest pärit aastatest 2002–2007 ja ma südamest loodan, et asjad on muutunud. Ja kui ei ole… Siis õnneks pole meie reisiseltskond suhkrust, me mõistame, et tegu on odavreisiga ja ei ootagi viietärnihotelle ega poputamist igal hetkel.