päikesenäljas

Reisisell, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
10 kommentaari
 

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Apteegis on fix hinnad ja need on rohtusel peal ka , ainult sageli tahavad nad rohkem küsida. Kui näitad pakendil hinda siis sorry ja saad odavalt kätte. Ainult neid hindasid annab sealt pealt otsida , miski pärast on ime väikses kirjas. Kauplemisel peab enese kindlust olema ja jääma oma nr. kindlaks.

Ootaks väga infot ilma kohta.Praegu näib,et temperatuur on väga muutlik. Kui keegi jagaks muljeid väljas söömisest või on mõstlik valik HB. Ja kas sealt on ka midagi osta ,olen läbi lugenud kõik siinse ja ainus mis leidsin on hõbeehted.

Ei mõista millest nüüd probleemi tehti.Juba kolm aastat tagasi ostsin Sharmi reisi Goadventuurest ja ilma viisata.Müüja pakkus ,kuid kui keeldusin siis oli suhtumine rahulik ei mingit küsimust. Samas kõik püüavad seda viisat müüa,nii on neile lihtsam pole muret ,et keegi ei saa hakkama ja transfeer peab ootama.

Goas 1.-6.03.2012 kohaliku parlamendi valimised - sel ajal alkoholi ei müüda! 25.01.2012 Uus info seoses Goa parlamendivalimistega!!!

Goas toimuvad 2012. a märtsis kohaliku parlamendi valimised. Lugesin sellist asja ,asi kuidagi jamaks läheb. Ei tea kas päevitamine on veel lubatud,või läheb see ka keelu alla. Alates tänasest, so 25.01 kuni 05. veebruarini, on Goa restoranid avatud kella 23:00-ni.

Alates 06. veebruarist 06. märtsini (k.a) on restoranid avatud kuni 22:00-ni. Restoranides saab toitu tellida kuni pool tundi enne sulgemist.

Kauplused on avatud, aga alkoholi öösiti ei müüda.

Ööklubid on avatud, aga alkoholi samuti ei müüda.

NB! Märtsi esimesel nädalal so 01.-06.03.2012, ei müüda kauplustes, hotellides (v.a. minibaar hotellitoas), restoranides, baarides, rannas ega muudes avalikes kohtades alkohoolseid jooke.

Tere!

Kas keegi on juba käinud sel aastal laevaga Peterburis? Tahaks info laeva kohta ja mida jõuaks linnas selle natukese ajaga näha.Kus oleks mõtekas raha vahetada ja palju seda üldse vaja võiks minna.

Küsimus ,kas keegi oskab midagi õelda transpordi kohta lennujaamast kesklinna?

Tulin laupäeval Aidast. AI phul sai ikka alkoholi ka, kuid topsikesed olid väga pisikesed. Endal oli HB ja baaris oli kokteil 3 dollarit see oli normaalse suuruse ja maitsega. Samuti ka värsked mahlad maasikas ja mango olid head, neid proovisime. Üks mahl 3 dollarit , seal oli osta kaks saad kolm. Koristamine jättis soovida , näis et koristaja põhi tööks oli rätikudest luikede ja südamede voltimine. Saabudes oli kohe pakkumine 10 dollari juurdemaksuga saaks parema toa, meie seda ei kasutanud, olime oma toaga rahul. Linnast vett ja muud söödavat ostes on kasulik see kotti panna, muidu on hotelli väravas probleem.

Olin Reginas aprill 2008 nälga ei jäänud.Too kord oli meil mõnus eesti küla seal. 5800.- 2 nädalast on selle asja kohta mõistlik hind.Kui rannas tuuline siis bassein on sisehoovis ja seal vaikne.Kaubandus on kaugel ja vähe,kuid see pole peamine.Ise käisime Toomasega kõrbes,see oli huvitav.

On soov käia ära Jordaanias , kuid seda mitte Eesti vahentajate kaudu. Kuupäevad on 31 oktoobri ja 5 novembri vahel ja huvitab, kas samal ajal on veel keegi veel sama mõttega Sharmis, siis oleks äkki otstarbekas asi koos ette võtta. Peatume Aidas.Ehk on nüüd juba huvilisi juurde tulnud.

Kui tõene on Estoursi lehel olev info, et Sinai viisa saamise järjekord on piiril 2 kuni 5 tundi või on see ainult hirmutamiseks?