miami002

Reisisell, liitus Tripiga 9 aastat tagasi. Tahab minna:
1 meeldimist
2 postitust / 15 kommentaari
6 (0.9%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Päris puhkusepaketti mõtlen. Algeline ta kindlasti on ja ei mingit luksust, aga sellise hinna eest tasub mõelda küll. http://www.holidaypirates.com/holidaypackages/one-week-on-malta-bb-3-hotel-flights-for-only-99-per-person
Et laseks Inglismaal tuttaval ära broneerida ja siis ise sõidaks siit Londonisse. Ükskõik mis lennufirma.
http://www.holidaypirates.com/holidaypackages

Selline küsimus. Saan aru, et holidaypirates puhkusepaketti ei saa Eestist broneerida, aga kas keegi on proovinud sellist varianti kasutada et laseks mõnel Inglismaa tuttaval ära broneerida ja niimoodi sellele reisile minna? Või pole eestlastel üldse võimalik seda varianti kasutada?

Öelge mõni mõnusalt soe sihtkoht, kuhu praegusel hetkel (jaan. - veebr.) saaks kiiremas korras odavlennuga siit külmast mõneks ajaks ära minna.

Iqzero aga ehk oled hea mees ja kirjutad aeg-ajalt siia, kui kuskil mõni soe pakkumine on. Paljude kohtade vastu huvi, ükskõik kust alustada. Ja isegi mitu kuud ette osta pole probleem. Kõik võiksid, ise ka lisan kui midagi silma jääb.
Praegu seal Holidaypiratesi lehel Dominikaani pakkumine alates 250 euri, iseasi kui odavalt viimasel minutil Inglismaale saab.

Ok nii et ThomasCooki ja Thompsoniga lende näiteks Kariibi piirkonda, Cancuni, Goasse jne on ikka võimalik teha nagu aru saan.
Ennast huvitavad eriti just soojamaa soodukad sügis/talv ja talv/kevad perioodidel, siis kui Eestis mitte just kõige paremad ilmad.
Euroopast on huvi kõikide Vahemere saarte (Malta, Sardiinia, Kreeta jne), Aasias on palju huvitavaid kohti (see Kathmandu äratas huvi) ja muidugi Kariibi mere saared. Kindlasti on mingi seaduspärasus, mis ajal kuhu neid soodsaid lende pakutakse. Teadjamad oskavad ehk kaasa rääkida.
Siit lehelt lugesin, et Maltal sai keegi käidud alla 100 euroga, selliseid pakkumisi oleks tore leida. Ja ei kõhkle ka pikalt ette ostma, kui pakkumine tulnud.
On siin lehel ka mingi selline rubriik, mis Euroopa puhkepiirkondade soodukatel silma peal hoiab?

Vaatan et Holidaypiratesis on need hirmodavad puhkusepaketid, aga need vist ainult inglastele või on eestlastel ka mingi valemiga võimalik neid saada?
Izgero kergita vähe oma saladuseloori.
Kust sa selle Kathmandu pakkumise nii odava leidsid ja mis ajal, ise leidsin Matrixiga ainult alates 800 eurost.
Mismõttes ei saa Thomas Cooki, Thomsoni, Arke jms pakkumisi Eestist osta? Tänapäeval kus internet ja krediitkaardivõimalused olemas, miks ei saa, peab Inglismaale selleks lendama, et broneerida?
See reisiteema on üsna uus minu jaoks, seepärast ka vbl mõne jaoks üsna lihtsad küsimused.