kakskoera

Reisisell, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
 

2 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Räägi inimestega ja ära usu hülge (VM) möla. Nad ei tea ise ka, mida kirjutavad. Norrakad saatsid kuu peale (s.t. Varssavisse) viisa jutuga ja ütlesid nii kirjalikult (e-mail) kui suuliselt (telefon), et Baltikumi viisamajandus käib nüüd Poola saatkonna alla. Varssavi saatkond ütles ära, et nemad ei saada passi liht- ega tähitud kirjaga vaid nõuavad kullerit. Seda ütlesid nad siis kui viisa juba passi oli löödud. DHL-i kulleriga passi Varssavist Eestisse saamine maksis 90€.
Viisatasu 22 + kuller 90 = 112€

See kohapeal tegemiseks kuluv aeg sõltub tõenäoliselt kohast, ilmast, kellaajast, ametniku lellepojast jms. s.t. kui aega on võid rahus kohapeal teha. Kui aega pole siis kindluse mõttes võid ette ära teha.

Kui dokumendid korras pole, lennuki peale ei pääse. Ekstreemturismi mõttes võid kohaliku ametnikuga vaielda. Kui ei vea maandud kohalikus pogris :)
Lihtsam ja odavam variant on kohapeal olles viisa ära pikendada. Maksab meie rahas u. 60euri kui ma ei eksi ja võtab kuni paar päeva aega. Alternatiiv on teha viisa ette ära. Eesti on alates 2012 okt. Poola Varssavi saatkonna all.