joe123

Reisisell, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
 

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Pisut vananenud, mõnes toas probleemid konditsioneeriga. Kui on toas vann siis OK, kui dušši aluseks "liivakast"(ca 60X60cm) siis pole arvestatud sellega, et vesi täidab pool pesuruumi põrandat. Trapp on aga kalle puudub. Euroopa kategooria 3 - kärna. Aga nagu Nile Delta kirjutas, kõige tähtsam on pinnalaotus millel end ööseks külili visata.
Sõõklas võib ka prussakat kohata kuid MR. Rott (kohati Savoy's!) siiski kohal ei olnud. Toit on suhtkohta hea. Liivarand aga 100m kaugusel ning ka teekond Old Marketisse ei võta aega rohkem kui 10min. Rannarätikute puhtus enamvähem. Vist ikka vahel pestakse. Mõnel pool (Aida beach hotel) pidavat rätikutel lausa seedehäirete poolt põhjustatud pruunid pidurdusjäljed peal olema.
Eestlasi oli koos minuga ca 10 ja tundus, et kõik jäid kokkuvõttes rahule.

Kuna eelpool mainiti parkimis probleemist siis soovitaks võtta auto suhteliselt hotelli lähedalt, võimalusega parkida nende omas parklas. Ei ole kohalikes autorendi firmades hinnad kõrged. Ise olen võtnud enamasti 3ks päevaks 80-100€ Seat Cordoba või sarnane. Kord sai renditud firmast http://www.autos3000sl.com/ . Valik on Sinu.

Käisin Playa del Carmenis 2a tagasi. Vastan lühidalt. Supermarketites Pelican ja Wallmart odav. Väljas süüa on kindlasti odavam kui Eestis. Käisime ka korra kohalike söögikohas, seal võid ka 30 EEK kõhu täis süüa. Mingeid kõhuhaigusi ei saanud kusagil. Taksot ei kasutanud vaid rentisime auto. Kütus maksis siis 7 krooni liiter (siis oli valuutakurss 1 MXN=1 EEK). Korra sai bussiga Cancunis käidud, maksis vist ca 30 MXN. Kauplemisest ei tulnud seal suurt tulu, mõni andis pisut järele teine mitte. See pole Egiptus. Kaupmehed ei ole üldse pealetükkivad. Rahavahetuse kohapealt ei oska nõu anda, ise vahetasin Eestis. Tänavatel olemas valuutavahetus punktid. Kui sul on US dollareid siis võid nad kaasa võtta. Nägin kuidas ameeriklane maksis USD ga supermarketis. Snorgeldamine sai võetud kohalikelt. Tuli soodsam kui läbi Aurinkomatka. Kauaks lähed? Parim oleks minna vähemalt kaheks nädalaks, siis jõuaksid kolme päevase tripi Kuubale teha. Sealt saab ca 350USD eest.