kamill7951

Reisisell, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 2 kommentaari
6 (1%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Tulime just sellest hotellist ja rahule võis jääda vaid lastebasseini (soe, piisavlt suur ja torudega) ja veepargiga. Ja ka seal oli osa asju, mis töötasid vaid teatud aegadel ja siis oli keeruline jaole saada.

Ummistatud vene turistidest, söögid alla igasugust arvestust. Ainuke hea söök oli sel õhtul kui käisime Itaalia restoranis ja ega see nüüd ka midagi erilist ei olnud aga võrreldes igapäevase jamaga, oli ikka hea küll. Igapäevased söögikohad olid juba nii mustad ja kasimata, et mingit isu seal midagi süüa ei olnud. Letid, lauad jne.
Lastebasseini ümbrus samuti sodi täis. Päevitustoolidel olevad madratsid võidunud. Käterätid samuti.
Kui veel midagi head öelda siis tuba olid normaalse suurusega. Mahtusime 4-kesi ilusti ära. Koristati küll igapäev aga voodipesud, eriti tekikotid olid topilised ja närused.
Ainult veepargi pärast pole sinna ka mõtet minna. Mittemingi nipiga pole see 5* hotell.

Satun samuti 11-13 mail sinna kanti ja otsin samuti öömaja. Plaan rentida auto ja külastada Monacot ja Nice ja seetõttu ei pea ka öömaja olema eelpool nimetatud linnades vaid kuskil linnadest välja. Äkki keegi oskab soovitada seal kandis normaalse hinnaga ja normaalses seisus öömaja.