baya

Reisisell, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
15 kommentaari

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Mina olen viimased 2 korda Mesut hotellis olnud,enamus külastajaid olid sakslased,poolakad,taanlased,sekka ka mõni idanaaber aga need olid suht vaiksed ja rahulikud,silma küll ei paistnud millegagi.Hotell ise hea asukohaga,mere ääres,läheduses palju baare,esmaspäeviti turg jalutuskäigu kaugusel.

millal plaan minna,olen huvitatud aga ainult üheks nädalaks

Olin juuni lõpus Mesut hotellis,venelasi oli seal vähe ja need kes olid millegagi silma küll ei paistnud,nii et soovitan seda hotelli.

Käisin Anheliga oma esimesel Türgi reisil aga see oli oma 7 aastat tagasi,sel korral jäin küll kõigega väga rahule,kõik toimis nii nagu lubati.

Kohapeal vahetades on kurss parem,kui Eestis ja rahavahetus kohti on linna peal küllaga.4.jaanuaril oli koha peal parim kurss mis silma hakkas 39.65 aga see kõikus iga päev.

Krabi Ao Nang on vaikne koht küll ja sealt saab iga päev erinevale saarele sõita,kus on eksootikat ja puhas vesi ja tõelised paradiisirannad.

Pattayast saab laevaga Korallisaarele sõita,seal väga ilus rand ja mõnus olemine.

Mina käisin seal viimati eelmise aasta juunis, siis jäin kyll rahule.Lisandunud on sinna veel jaccuzi,ˇˇmida varem ei olnud.Aga kogu teenindus sõltub vist sellest palju seal parajasti rahvast on, kui minna ennelõunasel ajal siis oli kylastajaid vähem ja sinuga tegeletakse ka kauem. Ise pean seda küll Alanya parimaks hamamiks.

Tänan vastuse eest, ehk oskate veel nõu anda, mida seal ette võtta, kas tripid on mõttekam kohalike käest osta ja üldse kuhu tasuks minna. Ja mida õhtuti teha.

Kas nendest saab koha peal riided ka selga osta,ei taha ise eriti palju asju kaasa vedada.Lugesin kuskilt,et Ao Nangis poode vähe.

Palun infot.Olen minemas esimest korda Ao Nangi,igasugust muud infot olen lugenud ja arvan,et olen enam vähem asjaga kursis aga lugesin,et kaubakeskused Tesco ja Big C on 25 km.kaugusel,kas keegi oskab öelda,kuidas sinna saab,kas on mingi bussiühendus või tuleb takso võtta ja umbes mis see sõit sinna maksab.

Palm Can hotell

Tere,kas keegi on käinud Alanyas hotellis Palm Can.Novatoursil on ta vist see hooaeg alles valikusse tulnud ja ei leia kommentaare selle kohta.Olen küll lugenud inglaste kommentaare aga tahaks siiski kuulda mida arvavad eesti turistid sellest.

Eelmine aasta samal ajal oli öine temperatuur 27-30 kraadi,joped ja kampsunid võivad küll koju jääda.

Müüakse vabalt ja igas väikses toidupoekeses on see müügil. Põhiliselt on müügil Türgis toodetud viin, raki, veinid, gin.On ka import alkoholi, aga see on juba kallim, kui kohalik.

Kui tahate shopata ja ööelu ka nautida,siis soovitan valida hotell, mis asub Alanyas. Teie praeguses valikus on kõik hotellid linnast väljas asuvad.