Anchela

Reisisell, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
10 kommentaari
 

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Olen ka just India 6 kuu turisti viisat taotlemas, plaanis homme asi posti panna.
Ümbrikus on:
pass
onlines täidetud ankeet pildiga
tõend reisikindlustuse kohta
maksekviitung , mis tõestab, et on makstud viisade ja postikulu eest
*ümbrik tagasi saatmiseks

siin on suhteliselt ilusti kõik välja toodud :
http://www.indianembassy.fi/visa-types/

Hei,
olen hetkel Indias, homme astun lennukile, et koju tulla. Kui veel vaja võin proovida leida.

Mingit infot ma Tallinnas avatud India viisakeskuse kohta ei leidnud (ainult siis aadress). Kas taotluse esitamisel on ka nüüd mingeid erinevusi või kõik paberid ja tasud on samaks jäänud?

Teekond saab kindlamalt paika jaanuari alguses. Nii palju teada, et Tais peaks olema märtsis. Ehk siis kasutaks ka võimalust =)

Plaan järgmine aasta paar kuud Aasias veeta. Jaanuari lõpust Indiasse (aeg sisustatud ja kohalike sõpradega kohtumised kokku lepitud). Peale seda jätkub reisi üksi - Tai, Malaisia, Indoneesia (võib-olla ka HongKong).
Eesmärgiks ei ole rannas lesimine ja joomine ning mugavates hotellides ööbimine. Soov oleks nautida kohalikku toitu, loodust ja kultuuri. Kel pole midagi väikese matkamise, seikluste ja väheste mugavustega küljealuse vastu või on ise käinud ja on midagi huvitavat jagada, siis võib julgelt ühendust võtta anchela@hot.ee

A

Kas kellelgi on antud firmaga ka hiljutist suhtlemist? On nende poolne tegevus muutunud kiiremaks ja usaldusväärsemaks või jätkub taolise konarliku teenuse pakkumine? Huvitab, sest sooviks isegi lennupiletid sealt soetada, kuna on soodsam kui mujalt.

Plaanis minna Goasse jaanuari alguses kaheks nädalaks (3-16, kuupäevad võivad üks-kaks päeva nihkuda). Tegemist pigem seljakotireisiga, eesmärgiks tutvuda kohaliku elu ja toidukultuuriga. Kel soovi ühineda andku julgelt teada.
Kas keegi on antud kuupäevadel juba kohapeal olemas või asub/elab seal läheduses? Heameelega võtaks ühendust, ehk saab häid mõtteid või suunamisi =)
anchela@hot.ee