lembekas

Reisisell, liitus Tripiga 9 aastat tagasi


1 meeldimist
3 postitust
12 kommentaari

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Uhti1 Mei käisime läbi Milano Sitsiilias kaks aastat tagasi, mäletan, et Milaanosse saime veidi enne 12 öösel, see oli mu juubeli sünnipäevaöö :) Ööbisime lennujaamas, muide, põrandal, nagu teised, polnud häda midagi, soe ja vaikne, just enne lendu hakati koristama, saime kenasti kohvi joodud ja lennule, pole mingit mõtet kuhugi mõneks tunniks öömaja otsida.

meie sõidame 1.mai lend läbi Istanbuli, 163€ nägu, üks ümberistumine!

käisime kaks aastat tagasi, lennujaam oli küll Palermo. Reis kestis 11 päeva. Kohe lennujaamast võtsime rendika ja tegime saarele ringi peale. Hea oli, sest nüüd mais lähen tagasi. Sain kena ülevaate, teadmise, et saare kõik neli külge on täiesti erinevad. Taormina on viimane koht, kuhu majutust soovitan, täielik turistilõks, eeliseks vaid soojem kliima ja troopiline loodus.

Tänud kõigile, kes viitsisid abiks olla. See kord lähen siiski jälle Sitsiiliasse, lend lühem ja odavam. Montenegro jääb ootele, kuna sinna saab ilmselt jälle oma autoga mindud! ;)

Buldooza, tänud, türklastega vist lendangi, hirmus aeg läheb muidugi! :D Saan aru, et bussiga siiski mõtekam liikuda? Aga see must järv mul nägemata, kas sinna ikka on mõtekas bussiga liikuda. Pealegi on auto hea lennule jõudmiseks, autorent on seal nii soodne, et võib ju ka hoovis seista!

augustis sai just mõlemis käidud. Montenegros olen käinud aga kaks korda. Tundub, et olete seiklejad , seega soovitan soojalt Albaaniat. Esimene ots on küll hirmutav aga lõpp on ilusam, kui Montenegro või Horvaatiagi. Väga odav ka.Ise läheme nüüd mais küll nädalaks Montesse, sest tahaks vähem liikuda ja lihtsalt olla, seal vahemaad väiksed ja suur osa vaadatud. Üsna odav elada ja rahvas sõbralik. Albaania aga üllatas tõesti meeldivalt, seega soovitan soojalt

Kogu meik liigitub automaatselt vedelikuks või terariistaks, seega topi kohvrisse!:) Kontsadega jalanõud võta juba enne väravaid ära, mõtlev inimene ju teab, et kontsadel on enamasti sees metllist tugi või kontsaplekid, naised võivad ju end peaegu paljaks kiskuda, aga vot minul on juhtunud, et ikkagi piuksusin, nimelt on rinnahoidjal sees metallist toed! Hirnu herneks, kuidas mind seal siis kobati. leks Siis vähemalt teinud seda meesterahvas. Kokkuvõtteks-ole loominguline ja ära topi käsipagasisse asju, mida sa ka imiku kätte ei usaldaks, enamasti need siis ongi need üliohtlikud külmrelvad!:)

Üle-eelmine aasta tegime sama, tõsi, me lõpetasime itaalias! :D Kogemata sai kaugemale põrutatud, seda kõike vaid 8.päevaga ja tänu sellele, et ööbisime ka autos. Kõige raskem oli Austrias ööbimiskohta leida. Mujal oli parkimine(ööbimine) kukepea. Tõsi, Poolas sai lausa linnapiiril suure linnamärgi all magatud,ˇnii tormiks ja vihmaseks kiskus, ei näinud enam kohta otsida.
Ainus oluline asi, kohvimasi autosse ja teele.