trip-krainetrip-ukraine-dark

Mob

Reisisell, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

2 meeldimist
6 postitust
21 kommentaari

5 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

3 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Ahjaa...Vaatasin ka veel selle RAM-i üle. Tez väidab igatahes, et vette minek on vaid sillalt, samas 3-sega oleks vast hea kui saaks ka kaldal natuke plätserdada? Või on jaanuar nii jahe, et merre ei saagi? Veel oli hoiatuseks selline jutt: Kesktalvel võib suurte tuulte tõttu olla korallirifi uudistamine raskendatud või suisa keelatud. Kuidas muidu jaanuar on üldse? Plaanime minna 20.01. Või oleks veebruari algus parem?

Ning vastus Sinu küsimusele ka. Nimelt hetkel pakutakse meile RAM-i(2 täiskasvanut+imik)1268,-, samas Azur-i 1378,-.

Nile Delta, ma väga tänan põhjaliku vastuse eest. Kõige olulisem ongi, et 3 aastasega oleks mugav ja piisavalt tegevust. Kuna 8 kuune nagunii veel ei käi ning on ju enamasti emme juures. Vaatan veel ka teised Sinu soovitatud hotellid üle. Olen väga tänulik info eest.

Nile Delta! Help needed!:)

Oleme jaanuaris tulemas 3 täiskasvanu ning kahe lapsega puhkame(8 kuune ja 3 aastane). Võib-olla lisanduvad ka 4 aastased lapsed. Sõelale on jäänud sellised hotellid(mis jäävad soovitud hinnaklassi): Royal Albatros Moderna Oriental Resort Jaz Mirabel Club Hotel Jaz Belvedere Continental Plaza Beach Mida võtta mida jätta? Arvestades seda, et enamasti oleme ju hotellis ja rannas vaid lastega. Muidugi endale sümpatiseeris veel Tropicana Grand Azur, kuid hind on kaaslastele natuke kallivõitu. Samas kui on väärt hotell, ehk saan nad ümber rääkida:)

Praegusel juhul lähevad ikkagi tühistamisele piletid mille hinna kattis promo kupong ehk siis nulliga ostetud piletid. Kuid jah nalja raha eest saab NY-sse küll:)

Naiteks holidaypirates.com.

Aga jah see Alitalia pakkumine on ammu labi ning praeguse seisuga toenaoliselt koik tuhistatakse.

Minule tuli ka meil nagu eespool märgitud.

Ma eile öösel ühe arvutiga ei saanud midagi teha, teisega sain. Aga toimis mul Chrome+translate. Samuti otsisin Kayak-ist sobivaid hindasid. Praegu hoian pöidlaid pihus, et Alitalia lende ei tühistaks mis ma eile bronnitud sain. Igatahes kiikan ikka jaapani saiti, et ehk saab veel miskit head bronnida.

Kas oled ka miskit bronnida saanud? Ma eile sain veel ühe lennu bronnitud, praegu aga tundub kogu kupatus maas olevat?

Päris huvitav:) Mul üks reis lähiajal plaanis aga tõenäoliselt Turkishiga. Ei saa nüüd täpselt sotti kas saaks selle kaudu upgrade'ida või mitte:)

Ei tasu ikka unise peaga otsida(loe: unine silm ei tee enam LVL ja EUR vahet). :D

No ei leia kuidagi. Proovin nii ja naa. Eks pean veel proovima:)

Kes bronniks Matrix-ist leitud hea hinnaga piletid? Eestis või onlines? On kellegil kogemusi? Või on olnud selliseid juhtumeid, et Matrix paneb pange ja ei saagi kuidagi sellise hinnaga? Lennufirma enda kodukalt ega ka näiteks Expediast sellise hinnaga ei leia kahjuks:( Reisiekspert ka ütles ei bronnimisele.

Reis toimub septembris. Yunnan-i vaatasin ka. Samuti jäi silma Jiuzhaigou. Viimase välistasin praeguseks, jääb hilisemaks. Lihtsalt praegu tundub, et Hiinas on nii palju näha-teha ja aega vähe. Kindlasti tuleb tagasi minna:) Mul Hiinaga 0 kogemust. Sellepärast vist olengi praegu nagu peata kana ja tahaks kõike ja palju näha. Muidugi saaks ka kauem aega kohapeal olla ning rahus kõik soovitud kohad üle vaadata. Kuid laps on kaasas ja kuna pean ka mehega tööd 1-2 päeva tegema siis on ema lapsehoidjana kaasas. Seega läheb ikka väga kulukaks veel pikemalt olla.

Jah, osad neist on tõesti ajaröövlid. Aga kuidagi ei raatsiks ka nendest loobuda. Või muidugi üks variant on, et jätan Guilin-Chengdu ringi välja. Aga mida asemele soovitaksid? Olen kõik siin läbi lapanud, eriti silma jäidki just Sinu soovitused.

Praeguse seisuga olen nüüd jõudnud ka arusaamale, et Shanghai- Suzhou- Hangzhou –Guilin- Chengdu- Xi’an- Qingdao(veel lahtine). Tööasjus pean põikama ka Zhengzhou'sse. Ülejäänud on kõik veel lahtine. Nii, et andke aga soovitusi:)

Mina nüüd tagasi ja no üle kivide-kändude. Selle ühe päevaga suutis Flybe mõlemal korral hilineda. Tal-Hel liinil polnud õigeks ajaks isegi lennukit põhimõtteliselt kohal. Helsingisse jõudes olime kõik lennust maas ja uus lend läks 11.30. Sain küll probleemivabalt uue lennu piletid ja toidutalongi. Kuid jah, päev sai tundide poolest kõva miinuse. Õnneks andis omi asju edasi lükata. Tagasi tulles passisin üle poole tunni lihtsalt lennukis ja ootasime nn. lennuki kastmist:S Lend pidi väljuma 23.45. Väljus aga peale 00.10 või suisa veel hiljem(ei viitsinud enam kella vaadata).

Kas Gran Ventana Beach Resort või Puerto Plata Village Caribbean Resort & Beach Club..selles on küsimus:) Ehk keegi oskab soovitada? Plussid ja miinused?

Praegu on läbi Inglismaa Dominikaani päris soodsad hinnad. Sooviks nomvembri lõpp minna. Kas tasuks oodata Soome Aurinko vms soodsat viimase hetke pakkumist või polegi nii häid hindasid Soome teinud?

Praegu natuke uurisin siinset foorumit ning ilm tundub Malaisias nov. kahtlane. Ühe kirjutatu põhjal küll läänes ok kuid idas pidi ikka suht vihmane olema. Paljud põnevad kohad suisa kinni. Ei teagi mis nüüd siis teha. Lapsega tahaks ikka head ilma..kui teaks, et vihma palju ei tule siis ju täitsa võiks. Kuid kui ikka päevast-päeva vaid sajab siis nagu oleks reis ju natuke rikutud ka.

Snoop...ehk seletad paari sõnaga oma eelistused lahti? Et miks just need sihtkohad. Euroopas oleme me eelistanud häid hotelle. Ei teagi kuidas seal käituda. Mingit head hotelli on vist mõtetu taga ajada kui saaks selle asemel sihtkohta hoopis uurida? Kuna sa tundud selline "teravam pliiats karbis" siis järsku oskad soovitada ka kohta kust saaks soodsaid lennupileteid? Kas Qatariga julgeks lennata? Eelistaks muidugi mugavat lennuajal lamavasse asendisse käivat tooli aga noh esialgsed leitud piletid on ikka nõksa liiga kallid.