trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Meil Jetstariga kogemus puudub, küll aga Vietjetiga oli selline lugu, et sai ka netist piletid HCMC-Danang ostetud hommikul 10.00 väljuvale lennule. Kohale jõudes selgus, et kuna lennule pole piisavalt tahtjaid, siis on lend lükatud õhtul 22.00-le. Meilile oli küll eelmisel õhtul selline teade tulnud ja muidugi ise süüdi, et meile ei vaadanud, kuid selline mõte ei tulnud millegi pärast üldse pähegi. Kui check in oli tehtud ja väravatestki juba läbi, siis lükkus lend veel tund aega edasi. Nii me jõudsimegi alles poole 1 paiku öösel kohale. Õnneks otsisime netist öömaja valmis, muuidu oleks suht nutune olnud. Plaan oli tegelikult peale lendu hakata kohe Hue poole sõitma, aga nüüd tuli ööbimine Danangis vahele. Siit moraal, et odavad piletid on head küll, aga arvestama peab ettearvamatustega.

Tänud vastamast. Lennud plaanisime ise kokku panna ja kuna tundub, et läheb ikkagi nibi-nabin see lennu vahetus, siis otsime paremaid variante.

Tere! Kas reisijuht on veel saadaval? Oleksin huvitatud.

Minu TOP 3 oleks: 1.Kuuba - vaikselt voolav aeg, lummav loodus, ladina rütmid ja pool avastamata saart 2.Holland, Amsterdam - mulle meeldib selle riigi-linna stiil ja hõngus. 3.Mehhiko - võimalik, et sellepärast, et Mehhiko oli esimene kaugeim riik väljaspool Euroopat ja seetõttu oli ohoo-elamus suurem. Lisaksin veel Barcelona- selle linna arhitektuur on võrratu.

Meie käime alati omal käel ja pole veel kordagi kahetsenud. Omapäi käies lähed sinna, kuhu tahad ja millal tahad ja oled kaua tahad. Keegi ei sunni sind mingitest kellaaegadest kinni pidama. Kuigi organiseerimist ja nuputamist on rohkem, aga see ju ongi fun. Ka Kuubal käisime omal käel.Ostsime LP ning selle järgi panime trajektoori paika. Võtsime rendiauto, mis pole küll kõige odavam, aga nelja inimese vahel jagatuna on siiski kõige loogilisem ja mugavam transpordiliik. Kuna olime Kuubal kaks nädalat, siis arvestasime, et selle ajaga kogu saart läbi ei sõida. Meie reis nägi välja selline: Havanna- Pinar del Rio ( parim koht sigarite ostuks)- Vinales- Sigade Laht- Trinidad- Varadero. Lisaks nendele veel teepeale jäävaid väiksemaid kohti ja mõnusaid randu. Ööbisime kodumajutustes, kohalikud väga sõbralikud, muidugi tasub osata pisut hispaania keelt, sest nt politsei, kellega meie kokku puutusime ei osanud sõnagi inglise keelt, seleta siis nendega:) Aga muidu söök on söödav ja jook joodav.

Eelmisel suvel sai käidud, marsruut oli selline:Poolas Wieliczka soolakaevandus- Krakow- Zakopane; Slovakkias Lomnicky Stit- Spishi kindlus- Shtrbske pleso- Poprad- Tatralandia veepark- Demänova Valley koopad- Bratislava.Üldiselt negatiivseid kogemusi polnud kusagil.Kõige lahedamad olid loomulikult soolakaevandus, Krakovi vanalinn, Kõrg-Tatrad ja Spishi kindlus.Öömaju ette ei broneerinud- oleme sellised ehku peale minejad, aga ilma öömajata ei jäänud kusagil.Soolakaevanduse juures leidsime mingi nö kodumajutuse, kus sai maja õue peale oma telgid püstitada, aga soe vesi ja elekter olid täitsa olemas.Tatrates ööbisime Eurocampis:erilisi mugavusi polnud, aga muidu ok.Demänova Valleys sattusime vastu ööd pakkumisele, mis ületas kõik meie ootused.Terve maja mitmeks ööks kämpingu hinnaga. Kuna olime kahe perega, siis oli maja super variant.