charlie pang

Reisisell, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
 

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tänud, marks66 ja tripp, info eest. Paningi enda ohmu peaga mööda faktist, et kõik EL-i liikmesriigid ei pruugi Schengenisse kuuluda. Plaanis on minna häälega Rumeeniast läbi Bulgaariasse, kust omakorda reisi sihtmärki Kreekasse. Üks kõige murettekitavam olukord ongi erinevatest allikatest pärit info, mis kinnitab Rumeenia tolliametnike pistisehimu ja valmistan end ette, kuidas peaks sellises olukorras toimima ja käituma, et olukord võimalikult valutult ja õiglaselt laheneks.

Selge, sain ka targemaks. Samas tekib järjekordne küsimus: Kas EL-i liikmesriigi kodanikuna on võimalik põhjuseta kinnipidamine piiril vaidlustada, kui tulen ja suundun edasi järgmisesse EL-i liikmesriiki? Või oleks selline käik vaid sääsest elevandi tegemine ning mõistlikum oleks tolliametniku pistisenõudmisega(raha) kaasa minna?

Vabandan teemaalgataja ees off-toppic(u) eest ja loodan, et äkki on talle ka sellisest infost kasu.

Aga seletage mulle ära, miks nt. Rumeenia piiri peal kontrolle teeb. Olen nimelt palju lugenud, kuidas sealsed tolliametnikud pistist nõuavad lausa ja inimesi piiri peal ka kinni hoiavad. Või olen ma lugenud liialt vanu postitusi?