kkkaur

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi
0 meeldimist
1 postitust / 4 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Kas keegi teab, kas välibasseinid on selleks ajaks juba avatud ja soojad? Kirjutasin hotelli, kuid vastust saanud ei ole. Kodulehel on info "during summer season only".
Ahjaa, tundus kergelt veider, et poole pakkumise pealt tehti kohti juurde ning pakkumise foorumis tuli välja, et mitmele saadeti voucherid mitte Arcanus hotelli, vaid Incekum Beach Resort hotelli nimega, mis peaks olema nõks odavama klassi hotell (ning minu voucheris pole näiteks ühtegi hotellinime kirjas, vaid ainult "5-tärni hotell"). Murekoht?

Ahjaa, hotell avatakse 1. aprillil ning ka välibasseinidesse lastakse vesi siis sisse. Tundub, et oleme selle hooaja esimene grupp :)

Väga lahe. Mõtleme ise ka suve lõpul minna. Kust piletid said ja mis hinnaga? Kust võiks otsida?

Oskab keegi miskit tarka kosta?

Tere,
sooviksin teada, kas Stockholmi kesklinna on tekkinud juurde uusi kaubanduskeskusi, mida tasuks külastada? Mõtlen eelkõige peamise jalakäijate ehk Drottninggatan tänava vahetus läheduses.
Trajektoori on praeguseks lisatud Ahlens ja Gallerian (võib olla olen hoopiski mõne vana kahe silma vahele jätnud?)

Nimelt plaanin neiuga 1. augustil teha linnapeal 6-tunnise tuuri (tüüpiline Tallinki kruiisipakett) ning ega selle ajaga jõuagi südalinnas Drottninggatan tänavast väga kaugemale.
Põikame korraks vanalinna, uudistame vahtkonda ja edasine plaan ongi mööda kaubanduskeskuseid ja jalakäijate tänavat ringi vaadata. Vahepeal kusagil väike lõuna ja siis jälle edasi poodidesse.

Loomulikult kui kellelgi muid ettepanekuid peale vahtkonna on (eriti romantilisi!), ärge kartke teada anda. Oleksin väga tänulik!

Infoks veel, et oleme kahekümnendate keskpaigas ning reisi eesmärgiks on võrdses osas lahe ajaveetmine + shopping. Stockholmis kulutamiseks (shopping välja arvatud) on planeeritud kuni paarsada eurot.

Tervitustega,
Kaur