kribusk

Reisisell, liitus Tripiga 7 aastat tagasi
1 meeldimist
5 postitust / 24 kommentaari
11 (1.8%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Tere! Mina olen, jõuan 26 jaanuar. Olen üksi N37. Algul peatun Seminyakis ja siis liigun Nusa Dua.

Olen minemas 24jaan kuni 7 veebruar Balile. N 37, kui huvitab, saad ühineda.

Mina ostsin Budgetair.lv pileti deebetkaardiga suvel ja mingit teenustasu maksma ei pidanud( deebetkaart krediitkaardi toorikul). 

Aga kuidas on tasumisega, kas pean igaks juhuks nii hotelli kui ka uute piletite raha kontol kaasa võtma või kui nende hilinemine, siis nemad maksavad?

Küsiks veel kogenumatelt, et Kuala Lumpuri lennujaamas on ka hotell Movenpick Hotel&Convention Centre KLIA. Kas sinna tasuks tuba võtta minnes ööbimiseks. Lend jõuab kell 17.15 ja järgmine väljub kell 7.30 järgmisel hommikul. Kirjas on, et on tasuta lennujaamatransport, mida see endast kujutada võiks?

Anxuuu, kas sellisel juhul kui juhtub halvim ja Malaysia lend hilineb ja ma ei jõua Turkishi lennule, siis mõlema firma poolt on nii ööbimine esimese puhul ja uued lennupiletid minul vaja endal vaja kinni maksta või on see nende firmade poolt.

Vabandust, näitab jah Turkish kodukal tervet piletit.

Pilet on 24.01.2019-07.02.2019 Riia-Istanbul-Kuala Lumpur-Denpasar ja vastupidi. Riias tagasi 08.02 hommikul. Turkishi kodukal on näha ainult nende piletid ja Malaysia airlines lehel bronn olemas. 

Nii palju tekkis hetkega küsimusi, et pea läks paksuks. Parem vast mitte muretseda. Muidugi ei tahaks, et kui juhtub, et lennult maha jään, pean uue üheotsa pileti 800eur eest ostma☹️ Vast saavad siit teavet ka need, kel plaanis sama marsruut

Mul on tehtud SEB kuldkliendi kaardile reisikindlustus, seal on sees pagasikindlustus. Siiski kui ümberistumiseks 1h 25 min, kas siis oleks reaalne jõuda järgmisele lennule? Aga kui juhtub, et Malaysian Airlines lend hilineb? Kas Seb kindlustuse reisitõrge aitab siis või lennunõuded.ee? 

Matist, kas seda kuskilt küsida ei saa, selle pagasiväljavõtmise kohta? Või peaksin üldse pileti uue ostma või mitte hakkama suurt pagasit kaasa võtma?

Mul on üks pilet ja ostsin momondost, pileti saatis mulle budget.lv, Travis Nederland B.V. Mis need oneworld ja Star Alliance tähendavad üldse? 

Tänud vastuse eest, lähen esimest korda nii mitme vahemaandumisega ja ei teadnud.

Aga kuidas Ma teada saan, kas maandun KLIA1 või KLIA2 lennujaamas? Piletil on vaid (Kul) Intl. Aip. Tagasitulles vaatasin, et Balilt Kuala Lumpuri saabudes vaid järgmisele lennule minekuks 1h 25 min aega jõudmiseks. Kas see aeg on ikka piisav ja kas võib juhtuda, et maandumine ja väljumine erinevast lennujaamast? Lend toimub Denpasarist Malaysia Airlinesiga ja edasi Turkish Airlinesiga.

Tere! On ostetud piletid küprosele ja tagasi 19.04-03.05. Elamist vaatan alles. Kui kuupäevad teile sobivad võib korterit jagada. Võib ju ka nii, et mina lähen enne kohale ja Teie tulete ntx hiljem nädalaks.

Tere Sara! On sul häid pakkumisi? Mul peaasi, et norm hind ja et sooja saaks

Kahjuks soovin minna just juunis- Eesti ilmast hetkel kõrini ja tahaks kohe sooja

Kas käisite reisil juba ära? Kristi