kribusk

Reisisell, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

4 meeldimist
9 postitust
43 kommentaari

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

11 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Tere! Kirjutage lehele trustpilot.com, valige firmaks mytrip.com ja selgitage oma muret, seal on mytripil kohustus vastata Teile 24h jooksul. Minul oli piletite tühistamine ja kuu aega ei saanud kuidagi nendega ühendust  kuni kirjutasin trustpilotisse ja kuu aega läks aega et seal nendega suhelda ja kogu piletite raha tagasi saada. Kirjutage kindlasti kogu lugu, mis juhtus ning mida soovite, muidu saate paranduse või uue kirja saata samuti vaid jälle 24h pärast.

Odavam tuleks vast Helsinki-Kuala Lumpur ja edasi Vietnam Airlinesiga Phu Quoc, kokku tuleks hind ca 500eur

Mul pagasi kaaluga probleeme ei tulegi, huvitab just kohvri mõõt 4cm ühes näidus kõrgem. Äkki ei lähe see käsipagasi hoiukaoha üks kinni vms?

Kirjuta jah trustpilotisse, mul oli ka jama- tühistati mytrip.com lehelt ostetud piletitel minnes kaks jätkulendu. Alguses üritasin ise teenindavate lennufirmadega asju ajada aga nemad suunasid pileti müüja juurde. Maksin küll mytripile teenustasu 27eur, mille hüvitas kindlustus. Kirjutasin trustpilotisse ja asjad hakkasid liikuma, nüüd sain piletite summa kogu ulatuses tagasi. Samas paras peavalu 1,5 kuud helistamist ja kirjutamist ja kindlustusega suhtlust. Pigem sealt enam piletit ei ostaks ise, kuid ei anna ka soovituste, et teised seda teha ei võiks.

Marti384, ostsin piletid kampaania ajal kui olenevalt pakkumisest rahvusvahelised liinid Lux-il 40-55% soodsamad ja takso transfeeriga edasi-tagasi piletite hind Riiga 15.70eur, sh transfeer piletil märgitud tasuta. 

Luxekspress pakub pileti ostul tasuta transfeeri taksoga tavaliselt tasuta bussijaam-lennujaam ja tagasi samuti tuleb takso lannujaama järele ja viib bussijaama. Sõit olenevalt liiklusest ca 45min kuni 1h.

Pigem ikka ette broneerida. Puhkasin seal mõned aastad tagasi 1,5 kuud ja läksin aprilli viimasel nädalal. Juba mai kuu keskel hakkasid hinnad tõusma ja turistide ja tööotsijate hordid olid enamus öömaju ära broneerinud. Juuni alguses polnud enam pea midagi saada korralikumat. Viibisin Sant Antoni lähedal.

Kas seal Matemwes mul kuskil süüa osta või restoranis käia on? Kuna võtaksin hotelli hommikusöögiga, ei tahaks kohuaeg hotelli restoranis süüa. Transporting koha pealt vaatan, et TripAdvisoris on võimalik bookida ka lennujaama transport minibussiga hotelli, ca 10eur ette tellides. On kellelgi kogemust, mis see endast kujutab, ega see pole ju see tala-tala? 

Andromeeda aga ega Keenia kaudu lend polnud? Mul on Keenias 1.50h vahemaandumine, kas tõesti on selleks vaja teha nii Keenia viisa kui ka vaktsiinipassi näidata? Ise olen plaaninud pool aega olla Nungwis ja pool Stone Townis. Kas Stone Townis ilusaid randu ka on? Siis teaksin, kas ikka tasub seal lausa pool aega olla. Ja Kuidas on seal transpordiga ja hinnad umbes? Üldse kuidas seal restos, poes, ekskursioonide eest hinnad on?

Minul tehtud PZU Seb Panga kuldkaardile aastane. Olin just reisil, kohale jõudes oli mu pagas kadunud. Telefonile vastati kindlustusest kiiresti, mailidega väike viivitus. Pagas oli kadunud 3 päeva. Sain osta esmasteks vajadusteks asju limiidi 300eur piires. Tšekid tuli alles hoida, taksokviitungid ka, kui asju oli tarvis ostma minna taksoga. Koju tulles tegin avalduse, saatsin tšekkidest pildid mailile ja paari päevaga kulud hüvitati. Seega PZU kindlustust küll soovitan.

Kuna minnes, kui mul pagas kaduma läks, pidin nagunii lennujaamast lahkuma hotelli, kus ööbisin, siis läbisin turvatsooni, sain viisa passi ja oleks teadnud, oleksin ka pagasilindi üle vaadanud, et ebameeldiv üllatus mind Balil ei oleks tabanud. Usun, et transiitreisijatel tõesti pole võimalustki pagasilindi juurde saada.

Ma ei hakka siin ühtegi firmat mustama, ju tädi jaoks polnud see summa nii suur, et peale teavet, et viisat Albaanias vaja pole, seda reisifirmalt tagasi küsima ei hakanud. Tädil on Eesti pass, mitte hall ega mõne muu maa pass. Minu jaoks on infot piisavalt, et julgelt Albaaniasse reisida, kartmata, et viisat vaja. Tänud kõigile vastajatele!

Mul on 2 aastane viisa, mitte küll äriviisa aga iga viisataotluse tegemisel, on küsitud tööandja andmeid. Kui piiril pidi ise viisapaberid täitma, pidin märkima reisi põhjuseks alati töö, nüüd täidavad nad paberid vähemalt Narva poolt minnes ise.  Keegi kontrollinud pole töökohast. Viisat piiridel üldiset hetkeks vaadatakse, küsitakse heal juhul, kuhu linna minek. Viisa koos esimese aasta kindlustusega tegin reisibüroos, nime ei mäleta aga hind koos kindlustusega oli 113eur. Muidugi 2-aastase viisa saamiseks peab enne vähemalt üks aastane viisa Vene saatkonna poolt väljastatud olema.

Mine kindlasti linna, seal on väga kihvt, basseinid kaladega, pargid, linn ise, selle ühistranspordiga äkki jõuad kesklinnas ka käia, mina ei jõudnud sinna, olin linna ääres aga ka see kogemus oli minu jaoks meeldiv

Tädil oli ostetud ühe suurima Eesti reisikirraldaja reis ning neil oli reisil kaasas ka tunnustatud reisisaatja/giid. Seega polnud erareis ja viisa tuli maksta selle giidi kätte, kes siis tasus sadama piiripunktis kogu reisiseltskonna eest.

Äkki siis tõesti oleks tulnud kuala  Lumpuris pagas välja võtta, et segadust poleks tekkinud. Matist- kui Sa lähed märtsis, siis igaks juhuks vaata pagasilint ka üle, et pärast halba üllatust poleks:-)

matist- muidu oli kõik ok aga pagas pidi nii minnes kui tulles alguspunktist lōppu kohale minema, ilma et peaksin vahepeal välja võtma. Kohale jõudes oli pagas kadunud, kolm päeva olin llma pagasita, siis toodi hotelli. Kindlustus kattis kulutused kuni 300eur esmatarbekaupadeks, raha juba tagastati. Lennujaamades oli aega küll ja jäi ûlegi, et jätkulendudele jõuda, isegi tagasitulles Kuala Lumpuris, kus oli aega 1,25h. Bali oli supper, oleks vaid teadnud, oleks pikemaks ajaks planeerinud

Tere! Mina olen, jõuan 26 jaanuar. Olen üksi N37. Algul peatun Seminyakis ja siis liigun Nusa Dua.

Olen minemas 24jaan kuni 7 veebruar Balile. N 37, kui huvitab, saad ühineda.

Mina ostsin Budgetair.lv pileti deebetkaardiga suvel ja mingit teenustasu maksma ei pidanud( deebetkaart krediitkaardi toorikul). 

Aga kuidas on tasumisega, kas pean igaks juhuks nii hotelli kui ka uute piletite raha kontol kaasa võtma või kui nende hilinemine, siis nemad maksavad?

Küsiks veel kogenumatelt, et Kuala Lumpuri lennujaamas on ka hotell Movenpick Hotel&Convention Centre KLIA. Kas sinna tasuks tuba võtta minnes ööbimiseks. Lend jõuab kell 17.15 ja järgmine väljub kell 7.30 järgmisel hommikul. Kirjas on, et on tasuta lennujaamatransport, mida see endast kujutada võiks?