Catarina Luisa

Reisisell, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari
 

2 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

5 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Minul on Housetripiga v2ga hea kogemus, olin just n2dal aega Berliinis ja koik l2ks ladusalt. Hinnad on ka v2ga head; sain terve korteri sama raha eest, mis oleks kulunud yhele hotellitoale ilma privaatse dushiruumita.:)

25 päevaga jõuab vabalt selle marsruudi läbi hääletada, aga ilmselt tahad mõnes kohas tee pealt kõrvale ka minna:D Et siis mõtekam oleks nt otse Hispaaniasse hääletada (4-5 ööpäeva, kui hästi läheb) ja seal paar kohta välja valida, kus peatuda ja ringi vaadata. Ja sealt siis nt otse Prantsusmaale, valitud koht ära vaadata ja edasi Bergamosse...(aga ma ise pigem jääks Hispaaniasse ja tuleks tagasi nt Barcelonast võis siis lühendaks reisi Hispania välja jätmisega, teeks lihtsalt Prantsusmaa ja Põhja-Itaalia ). Reisimarsruut on sul kena, aga aega peaks rohem arvestama selle peale. Idee lennukiga tagasi tulla on tegelikult päris hea(seda tehakse üsna tihti, nagu mulle mulje on jäänud), sest see hoiab aega ja närve, pärast pikalt ringi trippimist uuesti läbi Poola tulla on üsna vastik:=) Ilma rahata muidugi reisile minna ei saa. Kodus kulub ka ju kuus teatud summa toiduraha ja just selle summa kaasa võtta soovitangi. Kui plaanis on rohkem kui ellujäämine, siis ehk natuke veel. Couchsurfing on tore, aga tasuta lõunat nõuda on ikka suht ebaviisakas.(Isegi kui mõned ilmselt pakuvad.) Kui tõesti ongi plaan süüa kerjata vms...äkki prooviks parem siin Eestis kuu aega mitte kulutada toidu peale ja siis säästetud summa kaasa võtta?

Küünekäärid, viil ja raseerijad on mul alati kaasas olnud ja pole neid kordagi ära võetud. Ja loomulikult võid sa 90 ml lõhnapudelit sellesse minigrip kotti panna, kui maksimum lubatud suurus on 100 ml. Tallinna lennujaamas minu minigripp ei sobinud, pidin tagasi minema ja lennujaama oma ostma.

Kasutaja tripp on kindlasti mees :) Naiste pikad juuksed võib hotelli šampoon täitsa ära rikkuda, olen ise kogenud. Ja küünekäärid on ka ainult nädalase reisi puhul vajalikud :)

Kahekesi auto peale saamine on üpris lihtne ja eriti Baltimaades ja Poolas on hääletamine kerge. Mina jõudsin koos sõbraga õhtuks täpselt üle Leedu-Poola piiri, aga ei alustanud Tallinnast varahommikul, vaid nii 11 paiku. Kui alustad hommikul vara ja väldid rekkaid, peaksid küll õhtuks Varssavisse jõudma :)