Kylie

Reisisell, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
4 postitust
9 kommentaari

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

5 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

:) Täpsustan: mai/juuni alguses; otselend (võiks alata Tallinnast või Riiast); saab näpistada ka reede; eelarve - mida soodsam, seda parem; huvitav, st, mitte nö klassikalised London, Berliin jne.

Väga looduskaunis kohas ja soodne ööbimiskoht on Nuovo Ostello di Bergamo:
https://www.booking.com/hotel/it/nuovo-ostello-di-bergamo.en-gb.html?sid=d8163af2c2e281475b9c23dbdd55393d;dcid=2

Negatiivne on see, et asub kesklinnast suhteliselt kaugel.

Olin selle aasta juulis Veneetsias ja täielik ülerahvastatus! Järjekord San Marco Basilicasse pääsemiseks oli mitu-mitu-mitu meetrit. Aega peab tõesti varuma kui tahad vaatamisväärsusi ka seest näha. Kui on plaanis muuseume külastada, siis kindlasti on mõttekas osta juba eespool soovitatud Venezia Unica-City Pass. Näiteks pääse Ducal Palacesse oli ca 20 eurot, siis selle passi hind oli vist al 39 eurot, sh Ducal Palace`i sissepääse + veel 10-15 muuseumit.
Edu!

Ps varusin enne reisile minekut Lonely Planet`i Pocket Venice taskuraamatu (http://shop.lonelyplanet.com/italy/pocket-venice-3/ ), kuid väga palju ei kasutanud seda. Kui on huvi, võin soodsalt ära müüa. Seal on näidismarsuute jms.

Tänan nii elava arutelu eest:) Seekord läks esialgne plaan minna Barcelonnasse aia taha, kuna lennupileti hinnad läksid nii kalliks, et vaatasin alternatiive. Veetsime kokku 7 päeva: Milano-Verona-Veneetsia.

Aitäh. Leidsin www.airbnb.com lehekülje pealt häid pakkumisi. On see ka usaldusväärne lehekülg? Sealt saaks küll HA tüüpi ööbimiskohti.

Suur tänu kogemuse jagamise eest! Plaanime külastada seda piirkonda 23-30.07 juba.

Tänan vastajaid. Broneerisin Central Hostelisse. See oli ikka väga soodne! Eks ma jagan muljeid:)

Kas see on Arenale lähedal ehk kas vastab minu "nõudmistele" asukoha suthes? Loomulikult võib hostel olla:)

Ööbimise eest saan maksta max 50 eurot/öö. Mida soodsam, seda parem.