siltz

Reisisell, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari

13 külastatud riiki, 7% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid
Milline see lõunanaabrite juures CNG tankimise reaalne seis on? cngeurope ütleb, et lätlased panid oma ainukese tankla kinni ja Leedus Siauliais endiselt tankla ametlikult avatud vaid ühel tunnil päevas. Kaunases pidi nagu tegelikult saama eraisikuna tankida bussipargi tanklas või mitte?

Kui Pärnus tankida, siis otse Poola piirini vast veab välja gaasiga aga peab bensiini ka kulutama, et Varssavisse tankima jõuda.

Tänud. Uurisin billiger-mietwagenist ja see sisuliselt edastab AE pakkumisi, mida ma juba tean. Kas kaskopakkumisi näitab alles peale oma andmete (sh. krediitkaarti omade) sissetoksimist?

Leidsin ise ka ühe eesti lehe http://autod.reisiguru.ee/ . See leidis kõige sobivamaid (diisel Golf või sarnane ~166€ 7 päeva) pakkumisi, välja on isegi toodud kaskopakkumised (6€/päev, omavastutus 300€, 12€/päev, omavastutus 0€, täis omavastutus 1200€) aga kes reaalne rendiauto tarnija on, seda sealt välja ei loe. Lisaks küsitakse mingi ~40€ nüüd ja ülejäänud auto kättesaamisel.
On kellegil tolle Reisiguruga kogemusi?

Soov läbi Autoeurope rentida sõiduk Sloveenias, Ljubljana lennuväljalt väljavõtmisega. Autoeurope näitab soovitud klassi odavamate pakkumiste puhul renditarnijana "Local supplier", mis on veidi segadusse ajav. Kallimate pakkumiste juures on Hertzid ja muud jutud juures.

Golf või sarnane sõiduk nädalaks on AE-s ~150€ koos fully refundable excess'ga. Budget.si pakub Golfi või sarnast nädalaks ~220€ eest. Kuna soov on saada auto ikka korraliku rahvusvahelise firma käest, siis kui suur võimalus on, et too "Local supplier" ongi tegelikult Budget?
Vaja oleks teada, et teaks mingilgi määral arvestada võimalike kohapeal võetatavate lisakindlustuste hindadega.