trip-krainetrip-ukraine-dark

yksteeline

Reisisell, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari

18 külastatud riiki, 9% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Nädal tagasi Goa lennujaamas olles märkasin rahavahetuspunkte küll, pangaautomaatide kohta ei oska kahjuks kommenteerida. Ise peatusime Aramboli rannas ja seal oli tõesti rahavahetuspunkte igal sammul. Kuigi ka ise ei ole soovitanud lennujaamas väga raha vahetada kehvema kursi pärast, siis seekord pean küll tõdema, et tänaval oli rahavahetuse kurss isegi nirum, kui lennujaamas. Vahe oli tõesti ainult 1-2 ruupiat ja turistina väga rahakoti pihta ei tohiks käia :).

Minagi saabusin äsja ja mõtted vajavad veel settimist.

Meie peatusime Hikkaduwas ja julgesti soovitan söögikohana Refresh Restauranti, kui sinna kanti peaksid juhtuma. Restoran on rannaäärne, menüü mitmekesine - menüüs nii kohalikke, kui ka nn euroopalikke palasid, teenindus kiire ja sõbralik ja mis peamine - toidud väga maitsvad. Käisime oma sealoleku ajal kõikidel õhtutel just selles söögikohas söömas. Ja joogid serveeritakse jahedana. Proovimist tasub kindlasti kohalik ingveri õlu.

Sri Lanka on tuntud oma vääriskivide poolest ja lisaks Galle juveeliäridele on hea juveelipood Dambullas Gems and Jewellery kauplus, kus ka ise ennast ära rääkida lasin ja sisseostu tegin. Sama firma kauplus on ka Kandys. Hea kvaliteediga tooted ja kauplemine hinna üle lausa kohustuslik.

Hikkaduwa rand on pikk ja seal on ka mõnusaid lahesoppe, kus lapsed turvaliselt ujuda saavad ja põnevust lisavad randa ujuvad merekilpkonnad, keda kohalikud ja turistid toidavad. Kuid kes soovivad privaatsemalt rannamõnusid nautida, siis nendele see rand ei sobi.

Oleme Balil märtsi lõpp - aprilli algus.