trip-krainetrip-ukraine-dark

Owlman

Reisisell, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

4 meeldimist
2 postitust
8 kommentaari

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

4 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Mina ei riskiks arvestades viimaseid uudiseid pikkadest järjekordadest erinevates Euroopa lennujaamades. Kui vähegi võmalik, siis valida ikka teine lend. Kui piletid juba ostetud, siis jääb vist loota ainult heale õnnele :D.

Ise olen automaadist otse välja võtnud. Lihtsam kuna ei pea eurodega jändama, mõistlikum on nagunii kohapeal lekkides maksta (peaks soodsam tulema) kuigi mõningates kohtades saab seda teha ka eurodes.

Tere !

Küsiks et kui keegi on just hiljuti lennuga Viinis käinud, et kas riiki sisenemisel küsitakse ka selle kohta lisainfot kas vahepeal mujal riikides oled viibinud ? Riiki sisenemine on küll piirangute vaba teatud riikidele aga samas kehtib klausel, et reisija peaks nagu justkui tõestama seda, et ta mujal ei viibinud (nn. punastes riiikides). Kontrollitakse seda kuidagi või oskab keegi kommenteerida sealset piiriületust lennujaamas ?

Huvitav, kuidas seda tagatakse üldse, et inimene peab karantiinist kinni. Võin ju tulla ka nt. läbi Läti tagasi Eestisse ning ankeeti saab ka ju kirjutada mida iganes.

Tere ! 

Kuna plaan ka sinnakanti minna, siis küsiks kas Slovakkia ja Austria vahel on eestlastele vaba liikumine ? On keegi hetkel seal kandis ringi reisimas ?

Täna lisandunud uute andmete kohaselt ei pea enam Horvaatiast tulijad karantiini jääma kuna nakkuskordaja tõsteti 16 peale. Iseasi kas näitaja nüüd tõuseb üle selle või langeb, mis peaks selguma nädala lõpus uute andmete lisandumisega. Nimekirja lisandus juurde ka kolmandaid riike.

https://vm.ee/et/teave-riikide-ja-karantiininouete-kohta-euroopast-saabujatele