Zewa250

Reisisell, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

5 meeldimist
2 postitust
17 kommentaari

5 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Täna oli korralikum maavärin, nii et öösel ikka voodi korralikult värises. Magnituudiga 5,0 ja kestis 3 minutit. Peale seda oli ka paar väiksemat. Korra kardeti ka tsunaami tulekut aga rahunes kiiresti see olukord. Nüüd pidi vulkaanist uuesti pisut suitsu tulema. Samas kõik siin väga rahulikud

Oleme teist päeva Sanuris, pole kordagi vihma saanud, kutas ja Jimbarannis sai pisut vihma igapäev

Meie jõuame 02.11 õhtul kohale :)

Oleme ise juba kahel korral balil käinud, kindlasti ei soovita imelikes kohtades raha vahetada nt riidepoodides neil tõesti näitab paremat kurssi aga veerand summast jätad lahkudes tõesti kindlasti sinna.

Meie minemas balile 1nov. Ei hakka uut teemat algatama aga äkki keegi kes kohapeal on viitsib vastata, et mis seal hetkel kurss on korralikes rahavahetus punktides

Olen kahel korral juba Balil käinud ja see jutt et seal koledad ja mustad rannad on täiesti vale. Kuta rand surfamiseks ülihea ja ei ütleks et sitane oleks olnud üldse, Vb siis sattusime just sellel ajal sinna :D uluwatu kaljude vaheline rand lihtsalt imeline. Sanuris pole ka midagi, eks Vb leiab ka rannariba mis pole Vb just nii puhas aga siiski ei ütleks et seal ilusad rannad pole!

25€ Sanuri ? Kopteriga pidavat olema jah 25-30€

Hei, meie lend on algusega Tallinnast, oleme hetkel kaks ööd kutasse ära bronninud, edasised vaatame kohapeal :)

Kas kellelgi kellel Bulgaaria reis tühistati on juba reisiraha tagasi saanud või milliseid lahendusi on pakutud ?

Oleneb mida keegi muidugi otsib, me korra balil käinud ja jäime nende kohtadega väga rahule, sellepärast ka plaan tagasi minna. Uluwatu puhul tõmbab eraldatud kaljude vaheline rand. Ja sanur tõesti väga rahulik ning mõnus koht aja maha võtmiseks. Kutas plaan surfata, shopata.... Kuna takso sõit seal suhteliselt odav siis paar päeva plaanis lihtsalt ringi vaadata. Ubud ei olnud väga meie jaoks, nii et sinna ööbima pole plaanis minna kui siis vb üks päev sõita :)

Tere, meie ostsime piletid läbi momondo.ie. Minek 26 oktoober ja tagasi 12 november, selle hinnaks 565€ . Äkki leiate ka läbi momondo hea hinna :) loodan, et on abi

Nagu keegi väitis, et MINA olen selle reisibüroo töötaja vms siis arvaku mida tahes. Lihtsalt mina ei halvusta seda asja siin enne kui mul pole probleeme sellega olnud ! Ma ju ei saa õelda, et ärge kasutage seda kui ma ise kasutasin ja käisin reisil ning kõik sujus kuigi pean mainima, et pidin samuti helistama mõned korrad ja meelde tuletama . Aga mina valisin selle tee , et saan need piletid selle 100-200€ odavamalt ja saan endale selle eest reisil asju lubada. Ja samuti mulle tundub, et osad kes siin laimavad võivad ju olla ka "närvis suurfirmade töötajad" kes jäävad klientidest ilma .

Sel aastal sai käidud Bali'l ja hakkas meeldima. 2015 on samuti plaanis sinna minna. 2014 olime 2 nädalat , nüüd plaaniks olla 3. Kui kellegil samuti plaan(Augustis) siis võib julgelt ühendust võtta . Ja kui veel rääkida eelmisest Bali reisist, siis tänu sellele foorumile tundsin kohati nagu oleksin seal olnud. Siit saab tõsiselt palju abi, kui on aega ja viitsimist otsida ja lugeda. Aitäh !

Helsinki-Frankfurt Lufthansa, Frankfurt-Jakarta Lufthansa ,Jakarta -Denpasar Garuda indonesia, oli ühel piletil. Ümberistumised olid ligi 2h, Frankfurdis oli 1.5 h, mille pärast ma veidi pabistasin aga kuna oli edasilend ka lufthansaga siis poleks probleeme niikuinii tekkinud .

Tegin kasutaja et uurida kas kellegil on selle ettevõttega kokkupuudet, nagu seda lugeda võib. Vastust ma ei saanud, riskisin päris suure rahaga nende ,tundmatu ettevõtte, kaudu pileteid ostes. Uurisin ise samalajal kõik suuremad netiportaalid läbi ,kas kuskilt oleks võimalik saada sama hinnaga pileteid Balile, aga polnud ligilähedalegi. Palju kaalusin ,kas seda teha ja otsustasin proovida kuna hinnavõit oli ühelt piletit mitusada eurot. Ja nagu me juba teame, läks mul kõik hästi. Ma ei sunni kedagi kasutama seda firmat aga kui keegi on samuti plaaninud osta siis omalt käest võin anda positiivset tagasisidet. Kui juba hinnast rääkida sain neilt piletid 530€ edasi tagasi Helsingist. Vaata kas sa leiad ligilähedalegi sellisele hinnale midagi . Kui leiad siis anna teada kuna otsin uuesti samasse hinnaklassi pileteid ja läheks uuesti.

Vaidlen vastu, käisin Bali'l ja kõik oli igati hästi . Järgmine kord kasutan nende teenust jälle .