BazzBoy

Reisisell, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

12 meeldimist
21 postitust
59 kommentaari

11 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Tere, ise mees  vanuses 29.Loomulikult saab ju kõike muuta ja läbi rääkida, kindlat plaani pole veel koostanud. See ainult mõtte sähvatus. 

Tervist, loomulikult olen teadlik. Elu on elamiseks. 

Täiendan: liiklemine, parkimine, säästlikus, planeerimine.Kasutamine hooajal.

10-14 päeva kusagil.Soe vist eriti pole kusagil, päris lõunas ilmselt. 

Midagi huvitavat veel pakkuda Tsehhi ja Poola suunal?! 

Tarka sinu suust ilmselt ei tule, aga vaadates sinu teisigi kommentaare siis ei imesta ka.

BDSM mis põhikool siia puutub?!

Suured suured TÄNUD seni vastanutele.Poola kohta sai väga head infot.Sooviks veel Slovakkia ja TSEHHI kohta huvitavaid kohti.

Ilmselt valin peatrassi. Ilmselt vist jah kohapeal otsides saab kõige parema hinna. Tänud.

Jah reis jääkski sinna mai keskelt 2 nädalat.

Ma tean kus turg asub. Mind huvitab kas keegi ka käinud ja kas seal ka reaalselt on midagi osta. Sellest siin antud foorumites juttu pole. Teema mis saatsid on poolik ning ei anna mulle kahjuks mingit infot.

Kel huvi siis saab lugeda väikest autotripist Horvaatiasse!

http://rainisosak.blogspot.com.ee/2017/08/reis-eesti-horvaatia-2017-reisi.html

väike kommentaar ei teeks paha :)

Ise läksin 5 aastase poisiga. Leia lapsele autos tegevust: raamatud,tahvelarvuti,multikad jne. Mina panin enda poisile ette navisse,mis autosse sisse ehitatud sihtkohta jõudmise kilometraazi. Ta vaatas aegajalt ja nägi palju veel sõita. Meile läksime nii: Suwalki Hotell Logos Wolbros-Gorski hotell Sloveenia -Maribor Horvaatia-Krk saar Me ei kiirustanud ja leidsime lapsele neid päevades ka tegevust, poe külastused, mõni veekogu kus rannas sai mängida jne. Säilita külma närvi ja kõik sujub. Aga telkida sellises palavuses tõesti ette ei kujuta. Ööbisime ise apartmendis ja sealgi kl 10 oli juba 27-29 kraadi. Aga hetkel vist seal kandis isegi kuumem. Mõnusat trippimist. Nb! Tagasi tulles tulime jutiga Lõuna -Poola 1100km. Terve päev sõitu, laps pidas ideaalselt vastu.

On ka keegi sellest poodi külastanud SELGROS? Minu teada Bialystokis ka täiesti olemas. Igaljuhul jään infot ootama.

Sooviks ka täpset aadressit? Ehk keegi leiab Google Mapsist üles?

Nautige Baskat täiel rinnal.

Egas vist tasub jah osta vinjett, kui tahad oma närve säästa. Ise pääsesin kõikidest politseidest ja piiri kontrollidest peale Horvaatia-Sloveenia piiril. Isegi Leedu tagasi tulles ei kontrollinud, minnes nägin palju EST nr märkidega seisvaid autosid. Väga mugav reisida igaljuhul.

Ega ta väga odav ikka pole. Kuid Baska on tõesti kaunis Krk saarel. Mõnus rand, kristallselge vesi ja suveniiri putkad igalpool. Käige ka KRK Linnas allveelaevaga sõitmas. Enda lapsele väga meeldis. Kahju et pikemalt endal polnud aega Baskas peatuda. Suundusime Põhja-Horvaatiasse, kus käisime Porec kardirajal sõitmas(ülimõnus ja pikk rada,atvd,krossikardid jne), hiljem ka ühes Euroopa parimas veekeskuses Istralandia Aquapark. Väga mõus jällegi, saab terve päev hullata.

Just kogu oluline info tuleb välja hüüda,kuigi on vähe tõenäoline et seal enam midagi tagasi saab...

Baskas super hea rand, soovitan külastada. Saab head nänni osta tänavatel.

Enne Horvaatia piiri on ka ehitustööd, mõned seisakud . Muidu liikumime üsna sujuv. Piiril Sloveenia viipas edasi, Horvaatias ei oskagi öelda kas ta nüüd vaatas, andsin dokumendid ja anti kohe tagasi. Ühesõnaga piiril läks ladusalt. Väljasõidul paistis pikem kolonn olevat. Silla maks on sisenemisel ja kaardiga tasumine väga kiire 5€ kanti. Palavus on mõnus +31-33. Võtsin ise apartmendi. Super mere vaatega ja max 100m randa. Pererahvas super. Igaljuhul julgen soovitada, kui kellegil huvi. Jutt siis KrK saarest.